ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

I miejsce na Festiwalu Teatralnym

25 kwietnia klasa VI wzięła udział w XXVI Przeglądzie Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK i ze swoim spektaklem „Moja Bajka” wyreżyserowanym przez pana Krzysztofa Najbora zajęła I miejsce w etapie rejonowym.

Występy oceniane przez jury w składzie aktorów scen krakowskich: Jerzego Hojdy, Jacka Milczanowskiego oraz Jakuba Kosiniaka odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Do całego konkursu zgłosiło się 20 zespołów teatralnych, jednak klasa VI obejrzała bardzo niewiele przedstawień, ponieważ przygotowywała się do występu i starała jakoś radzić sobie z tremą, która ostatecznie ich nie pokonała, o czym świadczy ich wygrana.

Nasi młodzi aktorzy zdarzenie to wspominają bardzo miło, ponieważ, jak opowiadają, wszyscy byli do nich bardzo przyjaźnie nastawieni oraz dostali pyszne drożdżówki, dzięki których nie umarli z głodu. Trzymajmy za nich kciuki w następnym etapie konkursu, który odbędzie się pod koniec maja.

Ewa Utracka, kl. II/g


Powiązane artykuły

O plenerze przed poplenerowym pokazem. Klasa V.

Plener artystyczny w Łukęcinie już za naszymi uczniami. Pokaz efektów pracy podczas nadmorskich zajęć przed nami. Jak zapamiętali wrześniowy pobyt nad Bałtykiem uczniowie? Klasa V:

Czytaj więcej

Święto Nauki

W dniach 7-8 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem odbył Festiwal Nauki, w którym udział wzięło dwóch uczniów naszej szkoły – Andrzej Gut – Mostowy i Bronisław Gębik.

Czytaj więcej

Te stoły jednak nie takie płaskie

Od 18 do 20 maja odbywał się plener klas 4-6 podstawówki w Górach Stołowych (Sudety).

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content