ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

I miejsce na Festiwalu Teatralnym

25 kwietnia klasa VI wzięła udział w XXVI Przeglądzie Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK i ze swoim spektaklem „Moja Bajka” wyreżyserowanym przez pana Krzysztofa Najbora zajęła I miejsce w etapie rejonowym.

Występy oceniane przez jury w składzie aktorów scen krakowskich: Jerzego Hojdy, Jacka Milczanowskiego oraz Jakuba Kosiniaka odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Do całego konkursu zgłosiło się 20 zespołów teatralnych, jednak klasa VI obejrzała bardzo niewiele przedstawień, ponieważ przygotowywała się do występu i starała jakoś radzić sobie z tremą, która ostatecznie ich nie pokonała, o czym świadczy ich wygrana.

Nasi młodzi aktorzy zdarzenie to wspominają bardzo miło, ponieważ, jak opowiadają, wszyscy byli do nich bardzo przyjaźnie nastawieni oraz dostali pyszne drożdżówki, dzięki których nie umarli z głodu. Trzymajmy za nich kciuki w następnym etapie konkursu, który odbędzie się pod koniec maja.

Ewa Utracka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Szkolne wybory, samorząd POSA

W poniedziałek (06.12.10) odbędzie się szkolna debata związana z wyborami do samorządu. Wszystko jest organizowane przez panią Irenę Świerszczyńską. Spośród osiemnastu kandydatów (ze wszystkich klas po dwóch przedstawicieli) wybranych zostanie tylko sześciu. Głosować będzie cała […]

Czytaj więcej

Nieznane zakamarki historii

15 grudnia 2010 roku, dwóch uczniów naszej szkoły: Aleksandra Chrobak i Konrad Jonek, wraz z panią od historii, Ireną Świerczyńską udali się do Gimnazjum numer 1 w Zakopanem, aby napisać II etap olimpiady historycznej. Uczniowie […]

Czytaj więcej

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content