ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita Podkowa a scenarzystą – Aneta Chruścińska – Charlikowska (absolwentka naszej szkoły).

Charakter całemu przedstawieniu nadał ciekawy pomysł na pokazanie życia poprzez taniec. Tancerzami byli:
 Emilia Nagórka (kobieta drzewo)
, Dominik Piejko (mężczyzna)
, Natasza Leśniak (kobieta muszla), 
Dominika Gryz (kobieta filiżanka)
, Hanna Zbyryt (kobieta klucz).
Spektakl skupia się na przedstawieniu uczuć takich jak miłość i przyjaźń. Projekt taneczny był zrealizowany według pomysłów i wizji artystycznych samych aktorów.

Muzyka, która jest grana na żywo, jest podkładem do tańca, potęgującym doznania artystyczne i pozwalającym widzowi wejść w temat spektaklu. Grał zespół w składzie: Łukasz Wiercioch (perkusja)
, Marcin Chryczyk (gitara basowa), 
Jakub Hubicki (akordeon).

Maria Przekupień
. kl. IX


Powiązane artykuły

Którędy na Hawaje?

W czwartek 28 maja, 2015 roku, w sali koncertowej naszej szkoły odbyły się coroczne TOPIKI-wybór najpopularniejszego ucznia w szkole. Konkurs jest rozgrywany w trzech kategoriach: klasy od I-III, IV-VI i gimnazjum.  Kategorie miały swoje nazwy: […]

Czytaj więcej

Slamowany wieczór

10 grudnia br.0 godzinie 17.00, w zakopiańskim klubie muzycznym „Rockus” odbył się „Finał Slamu Poetyckiego”, który stanowił podsumowanie kilkudniowych warsztatów tej dyscypliny, odbywających się w naszej szkole. W warsztatach organizowanych przez Towarzystwo Edukacji Artystycznej w […]

Czytaj więcej

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content