ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita Podkowa a scenarzystą – Aneta Chruścińska – Charlikowska (absolwentka naszej szkoły).

Charakter całemu przedstawieniu nadał ciekawy pomysł na pokazanie życia poprzez taniec. Tancerzami byli:
 Emilia Nagórka (kobieta drzewo)
, Dominik Piejko (mężczyzna)
, Natasza Leśniak (kobieta muszla), 
Dominika Gryz (kobieta filiżanka)
, Hanna Zbyryt (kobieta klucz).
Spektakl skupia się na przedstawieniu uczuć takich jak miłość i przyjaźń. Projekt taneczny był zrealizowany według pomysłów i wizji artystycznych samych aktorów.

Muzyka, która jest grana na żywo, jest podkładem do tańca, potęgującym doznania artystyczne i pozwalającym widzowi wejść w temat spektaklu. Grał zespół w składzie: Łukasz Wiercioch (perkusja)
, Marcin Chryczyk (gitara basowa), 
Jakub Hubicki (akordeon).

Maria Przekupień
. kl. IX


Powiązane artykuły

Pod lasem hasał smok …

We wtorek, 12 stycznia w naszej szkole gościliśmy jednego z najwybitniejszych grafików w Polsce ilustrującego książki. Odwiedził nas Marcin Bruchnalski, który znakomitą część swojej twórczości poświęca dzieciom. Z panem Marcinem spotkali się wszyscy uczniowie POSA. […]

Czytaj więcej

30 lat minęło

27 maja 2022 roku w byłym budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji, odbyły się „Prezentacje artystyczne” z okazji jubileuszu 30 – lecia POSA.

Czytaj więcej

Klasa szósta udźwiękowiała film

W piątek, 18 października 2013 r., w auli naszej szkoły odbyła się prezentacja, na której wszystkie klasy obejrzały krótki, 4-minutowy film animowany, oparty na podstawie nowozelandzkiego mitu powstania świata. Ścieżka dźwiękowa do tego filmu została […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content