ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

In Limbo po raz ostatni

W piątek (12 października) po raz ostatni można było zobaczyć projekt teatralno taneczny pt „In Limbo”. Premiera spektaklu odbyła się 23 września w Teatrze Witkacego na scenie w TTA. Reżyserem i choreografem jest pani Anita Podkowa a scenarzystą – Aneta Chruścińska – Charlikowska (absolwentka naszej szkoły).

Charakter całemu przedstawieniu nadał ciekawy pomysł na pokazanie życia poprzez taniec. Tancerzami byli:
 Emilia Nagórka (kobieta drzewo)
, Dominik Piejko (mężczyzna)
, Natasza Leśniak (kobieta muszla), 
Dominika Gryz (kobieta filiżanka)
, Hanna Zbyryt (kobieta klucz).
Spektakl skupia się na przedstawieniu uczuć takich jak miłość i przyjaźń. Projekt taneczny był zrealizowany według pomysłów i wizji artystycznych samych aktorów.

Muzyka, która jest grana na żywo, jest podkładem do tańca, potęgującym doznania artystyczne i pozwalającym widzowi wejść w temat spektaklu. Grał zespół w składzie: Łukasz Wiercioch (perkusja)
, Marcin Chryczyk (gitara basowa), 
Jakub Hubicki (akordeon).

Maria Przekupień
. kl. IX


Powiązane artykuły

Poplenerowa wystawa- analogii jeszcze nie koniec

We wtorek, 21 października o godzinie 17:00 w auli Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbył się, jak co roku, poplenerowy wernisaż, prezentujący efekt pracy uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej podczas dwutygodniowego pleneru wrześniowego.

Czytaj więcej

Pierwsze skrzypce

W czwartek, 30 listopada 2017r. odbyły się audycje klas skrzypiec. Przesłuchania zaczęły się o godzinie 17.00, kiedy to uczestnicy wstąpili na scenę do wspólnego zdjęcia w Sali Koncertowej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content