ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Japoński dzień dziecka

Sztuka origami, japońskie pismo i filmy mangha przestały być tajemnicą dla naszych najmłodszych uczniów. Wszystko dzięki Dniu Dziecka zorganizowanemu w naszej szkole. Był to dzień japoński, podczas którego uczniowie uczestniczyli w specjalnych warsztatach poprowadzonych przez instruktorkę z krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Uczestnicy poznawali elementy kultury japońskiej a sami, by podkreślić charakter tego dnia postarali się o odpowiednie do tematu warsztatów przebrania.

Gimnazjalistom z powodu deszczowej pogody przeniesiono Dzień Dziecka na inny bardziej pogodny dzień. Czeka ich udział w grze terenowej.

Wszystkim uczniom ten dzień osłodziły lody ufundowane przez firmę pana Grzegorza Walczewskiego.


Powiązane artykuły

Wysiłek ósmoklasistów

Między 27 a 29 listopada w POSA odbywają się próbne testy ósmoklasistów.

Czytaj więcej

Głosujcie na film naszych gimnazjalistek!

Film zrealizowany przez gimnazjalistki z klasy III w konkursie Filmoteki Szkolnej dostał się do finałowej dziesiątki. Ich film, pt. „Przez moment” wybrany został spośród 110 prac nadesłanych na konkurs. Dziewczynom gratulujemy a wszystkich prosimy o głosowanie […]

Czytaj więcej

Pierwszaki dla mam

26 maja nasi najmłodsi uczniowie zrobili swoim mamom niespodziankę. Przygotowali koncert, podczas którego zaprezentowali swoje umiejętności gry na instrumentach.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content