ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Japoński dzień dziecka

Sztuka origami, japońskie pismo i filmy mangha przestały być tajemnicą dla naszych najmłodszych uczniów. Wszystko dzięki Dniu Dziecka zorganizowanemu w naszej szkole. Był to dzień japoński, podczas którego uczniowie uczestniczyli w specjalnych warsztatach poprowadzonych przez instruktorkę z krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Uczestnicy poznawali elementy kultury japońskiej a sami, by podkreślić charakter tego dnia postarali się o odpowiednie do tematu warsztatów przebrania.

Gimnazjalistom z powodu deszczowej pogody przeniesiono Dzień Dziecka na inny bardziej pogodny dzień. Czeka ich udział w grze terenowej.

Wszystkim uczniom ten dzień osłodziły lody ufundowane przez firmę pana Grzegorza Walczewskiego.


Powiązane artykuły

Artystyczny Ojców

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi, od 14-16 kwietnia odbył się plener artystyczny klas IV – VI. W tym roku starsi juniorzy szkoły artystycznej odwiedzili Ojców. Uczestniczyli w wycieczkach krajoznawczych i zajęciach artystycznych prowadzonych przez panią Lidię […]

Czytaj więcej

W świecie skrzypiec

23. 09. 2010r. uczniowie gimnazjum z naszej szkoły udali się na wystawę instrumentów zorganizowaną w hotelu „Stamary” w Zakopanem. Można było na niej zobaczyć muzealne instrumenty ludowe regionu Podhala, historyczne instrumenty smyczkowe i dęte oraz […]

Czytaj więcej

POSA na Salonie Marcowym 2018

W minionym tygodniu uczniowie naszej szkoły licznie odwiedzili Miejską Galerię Sztuki, gdzie mogli uczestniczyć w Salonie Marcowym 2018. Były tam trzy klasy: III, V i VI.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content