ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jesień w muzyce

22 października, w sali koncertowej naszej szkoły odbył się „Koncert jesienny” w wykonaniu uczniów klasy fletu, klarnetu, akordeonu i gitary oraz szkolnego zespołu wokalnego. Koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, która także była organizatorem koncertu.

W koncercie występowali uczniowie z klasy 4, 5, 6 oraz gimnazjum, a także uczniowie ze szkoły popołudniowej. W wykonaniu chóru usłyszeliśmy utwory takie jak: „Jesień w górach” – Mróz/ M. Turowska, „Od Turbacza wieje wiatr” – Mróz, „Lato z ptakami odchodzi” – Cichocki/J. Rutkowski, „Kołysanka” – J. Brahms. Na scenie pojawili się soliści i duety. Wykonawcom podczas występu akompaniowali: p. Sabina Zwijacz – Kozica, p. Mirosława Lubowicz, p. Stanisław Lubowicz.

Koncert przyniósł wiele wrażeń, a jego temat obrazował piękną i barwną jesień za oknem.

Ola Dziedzina


Powiązane artykuły

Prace z szuflady

2 maja, w galerii Iluminatis, przy Krupówkach w Zakopanem odbył się finisaż międzynarodowej wystawy „A Co Ty Tam Robisz?”, w której udział wziął nasz nauczyciel rysunku i malarstwa, Pan Jacek Hoły oraz kilku absolwentów naszej […]

Czytaj więcej

1 POEZOPOSANALIA – 2011

POD HONOROWYM PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ZAKOPANE  JANUSZA MAJCHRA W tym roku szkolnym po raz pierwszy odbędzie się Festiwal Szkoły, którego najważniejszym wydarzeniem będzie konkurs poetycki. Festiwal nazywa się POEZOPOSANALIA, co w zamiarze organizatorów jest nawiązaniem […]

Czytaj więcej

Zestaw podręczników na rok szkolny 2010/2011

Plik do pobrania udostępniony jest w formacie pdf. Jeśli po kliknięciu na link plik nie otworzy się  automatycznie, należy pobrać i zainstalować w komputerze program Acrobat Reader.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content