ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jesień w muzyce

22 października, w sali koncertowej naszej szkoły odbył się „Koncert jesienny” w wykonaniu uczniów klasy fletu, klarnetu, akordeonu i gitary oraz szkolnego zespołu wokalnego. Koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, która także była organizatorem koncertu.

W koncercie występowali uczniowie z klasy 4, 5, 6 oraz gimnazjum, a także uczniowie ze szkoły popołudniowej. W wykonaniu chóru usłyszeliśmy utwory takie jak: „Jesień w górach” – Mróz/ M. Turowska, „Od Turbacza wieje wiatr” – Mróz, „Lato z ptakami odchodzi” – Cichocki/J. Rutkowski, „Kołysanka” – J. Brahms. Na scenie pojawili się soliści i duety. Wykonawcom podczas występu akompaniowali: p. Sabina Zwijacz – Kozica, p. Mirosława Lubowicz, p. Stanisław Lubowicz.

Koncert przyniósł wiele wrażeń, a jego temat obrazował piękną i barwną jesień za oknem.

Ola Dziedzina


Powiązane artykuły

Francuskie zmagania

W piątek (08.10.10) w naszej szkole odbył się konkurs języka francuskiego. Po raz pierwszy francuski zagościł na długiej liście konkursów, jakie są u nas przeprowadzane. Udział w zmaganiach językowych wzięło aż piętnaścioro uczniów, z czego […]

Czytaj więcej

Laury dla najlepszych poetów

W piątek, 28 marca 2014 r. w auli naszej szkoły odbyła się Gala Poezji. Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali: Mikołaj Motyka, Antonina Kudasik oraz Kacper Hubicki.

Czytaj więcej

Zdolni recytatorzy

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły pod kierownictwem Pani Agnieszki Warek-Leks wzięli udział w dwóch konkursach recytatorskich. Wrócili jako laureaci jednego pierwszego, dwóch drugich miejsc i wyróżnienia.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content