ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jesienne barwy i czarno-białe kontrasty

Jeszcze przynajmniej do końca grudnia będzie można oglądać prace plastyczne uczniów klas podstawowych 1-6. Wystawę można podziwiać w szkolnej galerii od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-20:00 oraz w sobotę do godziny 13:00.Prace  powstały pod kierunkiem pani Lidii Rosińskiej. Jest to efekt pracy uczniów na zajęciach plastycznych z  przełomu września i października. Inspiracją do części z wystawianych dzieł była jesień. Drugi fragment wystawy przedstawia realizację zadania polegającego na biało – czarnych kontrastach.

tekst i fot. AgaPowiązane artykuły

Zwiedzając sąsiedzki region

25 maja 2019 roku klasy VIII i IX były na wycieczce na Słowacji w ramach przedmiotu Wiedza o Regionie. Wycieczka odbywała się przewodnictwem nauczyciela tego przedmiotu Pana Macieja Pinkwarta.

Czytaj więcej

Junior reporter: Ferie na nartach z przyjaciółmi

Wszyscy uczniowie powoli o zimowych feriach zapominają wciągając się coraz bardziej w wir nauki. Młodzi reporterzy z klasy II przypominają o nich swoimi relacjami.

Czytaj więcej

Listy do Świętego Mikołaja

Uczniowie z klasy drugiej napisali listy do Mikołaja. Poprosili w nich o prezenty dla swoich bliskich. Oto dwa listy: Marysi i Lidki. Pozostałe można przeczytać w najnowszym numerze szkolnej gazetki „Takt”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content