ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Jubileuszowy powrót do korzeni

3 czerwca w ramach Jubileuszu Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się koncert absolwentów.

Rozpoczął się on w sali im. Ignacego Jana Paderewskiego w hotelu Belvedere o godzinie 17:00. Zagrali na nim: duet gitarowy Jakub Bachleda – Szeliga i Michał Paluch, Jan Kudasik (fortepian), Zofia Zielińska (gitara), Maciej Kiełpiński (fortepian), duet Maciej Kiełpiński (fortepian) i Marcelina Budz (sopran) oraz duet Jakub Kluś (akordeon) i Marcelina Budz (sopran). Koncert prowadziła Klaudia Wiśniowska.

Marysia Michniewska

fot. Marysia Michniewska, Wiktoria Chyc


Powiązane artykuły

Szkolne wybory, samorząd POSA

W poniedziałek (06.12.10) odbędzie się szkolna debata związana z wyborami do samorządu. Wszystko jest organizowane przez panią Irenę Świerszczyńską. Spośród osiemnastu kandydatów (ze wszystkich klas po dwóch przedstawicieli) wybranych zostanie tylko sześciu. Głosować będzie cała […]

Czytaj więcej

Plenerowe wariacje – wernisaż już wkrótce

Tegoroczny wrześniowy plener artystyczny możemy uważać za zakończony. W sobotę, 13 września cała POSA bezpiecznie powróciła z Sianożęt do Zakopanego. Pod koniec października spotkamy się na poplenerowym wernisażu.

Czytaj więcej

Art FM – radio szyderców

W ramach ćwiczeń warsztatowych w ramach zajęć z dziennikarstwa fakultet literacki „wyprodukował” audycję szkolnego radia. Zapraszamy do słuchania:)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content