ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior reporter: Artyści w górach

W dniu 11.06.2014 klasy 1,2 i 3 pojechały na plener w góry na Halę Gąsienicową do Schroniska ,,Murowaniec”.

W pierwszy wieczór zorganizowany był pokaz kl.3 był on o roślinach i o zwierzętach Tatr. W drugi dzień po południu były zajęcia między innymi z: plastyki, literatury i angielskiego, a wieczorem konkurs na wiersze J.Brzechwy i J.Tuwima. Wszystkie wiersze były wspaniale recytowane oraz pokazane. W piątek niestety musieliśmy już wracać. Ze schroniska wyszliśmy na krótką wycieczkę, a potem wróciliśmy na mały poczęstunek a mianowicie szarlotkę. Potem już poszliśmy w stronę powrotną. Pod szkołę przyjechaliśmy o godzinie 14:15. Wycieczka się bardzo udała.

Julia Tycner, kl. III


Powiązane artykuły

Historyczna ciekawość klasy 8

4 marca 2022r. klasa 8 odbyła wycieczkę  do Auschwitz. Było to ciężkie przeżycie dla każdego z uczniów zwiedzać dawny obóz koncentracyjny, ale klasa 8 stanęła na wysokości zadania i zdała test dojrzałości.

Czytaj więcej

Zapraszamy na wernisaż poplenerowej wystawy

Towarzystwo Edukacji Artystycznej, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna, Rada Rodziców POSA zapraszają na wernisaż poplenerowej wystawy prac uczniów Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem, który odbędzie się 25 października 2010, o godz. 17 w Galerii Szkolnej […]

Czytaj więcej

POSATV – wydanie drugie

Zapraszamy na drugi odcinek POSATV zrealizowany przez fakultet literacki z klasy III gimnazjum.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content