ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior Reporter: Druga klasa u Pana Piórko

W środę, 18.03. 2015 roku klasa druga POSA wyjechała na wycieczkę do Krakowa w celu: przedstawienie „Pan Piórko w ramionach miłości”, warsztaty pantomimy Pana Piórka i muzeum etnograficzne. Podobały mi się warsztaty, jak robiliśmy jajka wielkanocne, nie podobało mi się jak na przedstawieniu pryskali wodą.

Franek Gębik, kl. II

***

W środę kl. 2 szkoły POSA wyjechała do Krakowa, w którym widziała spektakl „Pan Piórko w ramionach miłości” i miała warsztaty teatralne. Widzieli też wystawę w Muzeum Etnograficznym. Najlepsze były warsztaty pantomimy, na których robiliśmy jaja wielkanocne i udawaliśmy miny.

Amadeusz Żarowski, kl. II

***

Uczniowie klasy II POSA, 18 marca 2015 r. pojechali do Teatru Figur w Krakowie. Oglądali w tym teatrze spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po przedstawieniu były warsztaty z pantmimami. Na końcu dla mnie najfajniesze było Muzeum Etnograficzne Poznawaliśmy tam stare budynki i eksponaty.

Martyna Łatak, kl. II

***

Uczniowie klasy Ii pojechali do Teatru Figur w Krakowie 18 marca 2015 roku na spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po spektaklu były warsztaty i robiliśmy tam śmieszne rzeczy, np. wymyślaliśmy, co można robić z szalika. Potem poszliśmy do Muzeum Etnograficznego i widzieliśmy jak dawniej wyglądały domy.

Wiktoria Cygan, kl. II

***

18 marca 2015 roku klasa II pojechała do teatru w Krakowie na spektakl pod tytułem „Pan Piórko i miłosna przygoda”, później II klasa miała warsztaty pantomimy, później II klasa poszła do Muzeum Etnograficznego. Najbardziej podobały mi się warsztaty pantomimy, jak robiliśmy jajka z papieru.

Miłosz Gruszka, kl. II


Powiązane artykuły

Jesień w muzyce

22 października, w sali koncertowej naszej szkoły odbył się „Koncert jesienny” w wykonaniu uczniów klasy fletu, klarnetu, akordeonu i gitary oraz szkolnego zespołu wokalnego. Koncert prowadziła pani Mirosława Lubowicz, która także była organizatorem koncertu.

Czytaj więcej

Zwycięski projekt Zosi Ziobrowskiej

16 marca nasi uczniowie spotkają się na stoku narciarskim, by rywalizować w sportach zimowych a tymczasem rozstrzygnięty został konkurs na projekt przypinki, która będzie pamiątką tegorocznych zawodów. Zwyciężczynią konkursu została Zofia Ziobrowska z kl. VIII.

Czytaj więcej

Slam po raz trzeci

Od środy, 5 grudnia rozpoczynają się w naszej szkole warsztaty slamu poetyckiego. Poprowadzą je Wojciech Cichoń i Grzegorz Bruszewski a wezmą w nich udział gimnazjaliści ze szkoły artystycznej, Gimnazjum nr 1 i uczniowie z Zespołu […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content