ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior Reporter: Druga klasa u Pana Piórko

W środę, 18.03. 2015 roku klasa druga POSA wyjechała na wycieczkę do Krakowa w celu: przedstawienie „Pan Piórko w ramionach miłości”, warsztaty pantomimy Pana Piórka i muzeum etnograficzne. Podobały mi się warsztaty, jak robiliśmy jajka wielkanocne, nie podobało mi się jak na przedstawieniu pryskali wodą.

Franek Gębik, kl. II

***

W środę kl. 2 szkoły POSA wyjechała do Krakowa, w którym widziała spektakl „Pan Piórko w ramionach miłości” i miała warsztaty teatralne. Widzieli też wystawę w Muzeum Etnograficznym. Najlepsze były warsztaty pantomimy, na których robiliśmy jaja wielkanocne i udawaliśmy miny.

Amadeusz Żarowski, kl. II

***

Uczniowie klasy II POSA, 18 marca 2015 r. pojechali do Teatru Figur w Krakowie. Oglądali w tym teatrze spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po przedstawieniu były warsztaty z pantmimami. Na końcu dla mnie najfajniesze było Muzeum Etnograficzne Poznawaliśmy tam stare budynki i eksponaty.

Martyna Łatak, kl. II

***

Uczniowie klasy Ii pojechali do Teatru Figur w Krakowie 18 marca 2015 roku na spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po spektaklu były warsztaty i robiliśmy tam śmieszne rzeczy, np. wymyślaliśmy, co można robić z szalika. Potem poszliśmy do Muzeum Etnograficznego i widzieliśmy jak dawniej wyglądały domy.

Wiktoria Cygan, kl. II

***

18 marca 2015 roku klasa II pojechała do teatru w Krakowie na spektakl pod tytułem „Pan Piórko i miłosna przygoda”, później II klasa miała warsztaty pantomimy, później II klasa poszła do Muzeum Etnograficznego. Najbardziej podobały mi się warsztaty pantomimy, jak robiliśmy jajka z papieru.

Miłosz Gruszka, kl. II


Powiązane artykuły

Karnawał czas zacząć!

W piątek, 24 stycznia 2014r. o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert w wykonaniu uczniów klasy I POSA. Zgodnie ze szkolną tradycją „pierwszaki” zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w strojach karnawałowych. Po koncercie […]

Czytaj więcej

Zadziwiający teatr bez barier

Wyjazd gimnazjalistów do Krakowa w niedzielę 24 października odbył się w wyjątkowo dobrym nastroju i myślę, że wszyscy byli z niego zadowoleni. Wyruszyliśmy na Offowy Festiwal Teatralny w Krakowie „Epizod – Prolog”. Impreza organizowana była […]

Czytaj więcej

„Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy” znowu na scenie!

W piątek, 27 maja odbył się koncert „Panny Zuzanny i Czarnych Jeźdźców” w ramach trwającego trzy dni IV Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej. Grupa, w której skład wchodzą uczniowie, absolwenci i nauczyciele naszej szkoły – Zuzanna Wiercioch […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content