ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior Reporter: Druga klasa u Pana Piórko

W środę, 18.03. 2015 roku klasa druga POSA wyjechała na wycieczkę do Krakowa w celu: przedstawienie „Pan Piórko w ramionach miłości”, warsztaty pantomimy Pana Piórka i muzeum etnograficzne. Podobały mi się warsztaty, jak robiliśmy jajka wielkanocne, nie podobało mi się jak na przedstawieniu pryskali wodą.

Franek Gębik, kl. II

***

W środę kl. 2 szkoły POSA wyjechała do Krakowa, w którym widziała spektakl „Pan Piórko w ramionach miłości” i miała warsztaty teatralne. Widzieli też wystawę w Muzeum Etnograficznym. Najlepsze były warsztaty pantomimy, na których robiliśmy jaja wielkanocne i udawaliśmy miny.

Amadeusz Żarowski, kl. II

***

Uczniowie klasy II POSA, 18 marca 2015 r. pojechali do Teatru Figur w Krakowie. Oglądali w tym teatrze spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po przedstawieniu były warsztaty z pantmimami. Na końcu dla mnie najfajniesze było Muzeum Etnograficzne Poznawaliśmy tam stare budynki i eksponaty.

Martyna Łatak, kl. II

***

Uczniowie klasy Ii pojechali do Teatru Figur w Krakowie 18 marca 2015 roku na spektakl pod tytułem „Pan Piórko w ramionach miłości”. Po spektaklu były warsztaty i robiliśmy tam śmieszne rzeczy, np. wymyślaliśmy, co można robić z szalika. Potem poszliśmy do Muzeum Etnograficznego i widzieliśmy jak dawniej wyglądały domy.

Wiktoria Cygan, kl. II

***

18 marca 2015 roku klasa II pojechała do teatru w Krakowie na spektakl pod tytułem „Pan Piórko i miłosna przygoda”, później II klasa miała warsztaty pantomimy, później II klasa poszła do Muzeum Etnograficznego. Najbardziej podobały mi się warsztaty pantomimy, jak robiliśmy jajka z papieru.

Miłosz Gruszka, kl. II


Powiązane artykuły

Szkolna demokracja

Dzisiaj w naszej szkole odbędą się wybory do samorządu szkolnego. Tym razem organizowane one będą przez Panią Irenę Świerczyńską i klasę 2 gimnazjum.

Czytaj więcej

Trzeci odcinek PULSU PLENERU

Już za tydzień spotkamy się na poplenerowym wernisażu i będzie okazja przyjrzeć się temu, co robiliśmy nad morzem przez pierwsze dwa tygodnie września. Tymczasem prezentujemy trzeci odcinek „Pulsu Pleneru” zrealizowanego przez literatów z IX klasy.

Czytaj więcej

Tajemnica poplenerowa

27.10.2017 r. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbyła się wystawa i pokaz poplenerowy prezentujące dorobek uczniów naszej szkoły przywieziony z dwutygodniowego, wrześniowego pleneru, który odbył się w tym roku w Poddąbiu, nad polskim morzem. Tegorocznym […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content