ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior reporter: Hania na „Wielkanocnym jaju”

28 marca 2016 roku w „lany poniedziałek” na Kalatówkach po raz osiemnasty odbyły się zawody na starym sprzęcie narciarskim o „Wielkanocne jajo” im. Krystyny Behounek. Wśród zawodników znalazła się również nasza uczennica, Hania Brzosko z klasy V.

Zawody odbyły się na Kalatówkach nieopodal schroniska. Co roku zwiększa się liczba startujących, ale także kibicujących. W tym roku była piękna pogoda, więc zarówno zawodnicy jak i kibicujący dopisali. Według regulaminu zawodów startujący muszą mieć stare, drewniane narty i strój retro. Liczony jest czas zjazdu, lecz tak naprawdę jest dobra zabawa, której jak zawsze nie brakuje.

Patrycja Sobańska, kl. V


Powiązane artykuły

Uczniowie bez plecaków

3 kwietnia w naszej szkole zorganizowany został tzw. dzień bez plecaka.  Pomysł pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i ostatnio rozpowszechniony został również w polskich szkołach.

Czytaj więcej

W podróży po wiedzę i kulturę

W dniach od 12 do 15 marca fakultet literacki z klasy II i III gimnazjum wybrał się na warsztaty filmowe do Warszawskiej Szkoły Filmowej razem z panią Ewą Czerwieniec.

Czytaj więcej

Zwiedzając sąsiedzki region

25 maja 2019 roku klasy VIII i IX były na wycieczce na Słowacji w ramach przedmiotu Wiedza o Regionie. Wycieczka odbywała się przewodnictwem nauczyciela tego przedmiotu Pana Macieja Pinkwarta.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content