ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior reporter: Hania na „Wielkanocnym jaju”

28 marca 2016 roku w „lany poniedziałek” na Kalatówkach po raz osiemnasty odbyły się zawody na starym sprzęcie narciarskim o „Wielkanocne jajo” im. Krystyny Behounek. Wśród zawodników znalazła się również nasza uczennica, Hania Brzosko z klasy V.

Zawody odbyły się na Kalatówkach nieopodal schroniska. Co roku zwiększa się liczba startujących, ale także kibicujących. W tym roku była piękna pogoda, więc zarówno zawodnicy jak i kibicujący dopisali. Według regulaminu zawodów startujący muszą mieć stare, drewniane narty i strój retro. Liczony jest czas zjazdu, lecz tak naprawdę jest dobra zabawa, której jak zawsze nie brakuje.

Patrycja Sobańska, kl. V


Powiązane artykuły

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej

Organizujemy konkurs

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT IV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MUZYKI KAMERALNEJ „MUZYKA NA SZCZYTACH” Organizatorzy konkursu: Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem. Koordynator konkursu: mgr Lidia Rosińska – Podleśny Do […]

Czytaj więcej

Konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”

20 maja odbył się w naszej szkole konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”. Organizatorem konkursu byla pani Monika Koba. Wzięło w nim udział 14 uczestników w tańcu solo i w tańcu grupowym. Jako solistka […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content