ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior reporter: Koncert Disney Pixar

30.05.2014 klasy 1, 2 i 3 Szkoły Artystycznej wybrały się do Krakowa na koncert Disney Pixar, gdzie grała orkiestra Akademii Bethovenowskiej. Tam mieliśmy posłuchać wspaniałej muzyki do fragmentów filmów Disney’a.

Były to filmy: „Dawno temu w trawie”, „Ratatuj”, „Wally”, „Toy story”, „Auta” czy „Merida waleczna”.

Byliśmy w arenie i ta arena wyglądała jak stadion piłkarski. W arenie jest 15 000 miejsc i to jest wielofunkcyjny obiekt np. na sport, teatr i przede wszystkim  muzykę. Czas koncertu wspólnie trwał 2 godziny, ale po 1 godzinie była przerwa 20 minutowa.

tekst i rys. Maja Paluch, kl. II


Powiązane artykuły

Pierwsze w tym roku pokazy teatralne

„Dziewczynka z zapałkami”, „Królowa Śniegu”, „Sąd nad muchą” i „Moja bajka” to tytuły spektakli, które mieliśmy okazję zobaczyć na małej scenie Teatru Witkacego w poniedziałek, 24 stycznia. W bajkowe postacie, te znane i nieznane, wcielili […]

Czytaj więcej

W Warszawskiej Szkole Filmowej

27 stycznia gimnazjalistki z fakultetu literackiego z IX klasy uczestniczyły w warsztatach filmowych organizowanych przez Warszawska Szkołę Filmową, Linda&Ślesicki Production. Klaudia Wiśniowska i Marysia Michniewska do stolicy pojechały pod opieką pani Ewy Czerwieniec. Uczennice brały […]

Czytaj więcej

EMOCJE PO PLENERZE

26 października 2016 w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbyła się coroczna wystawa poplenerowa, na której uczniowie naszej szkoły prezentowali to, co zrobili na tegorocznym plenerze w Jarosławcu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content