ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Junior reporter: Najmłodsi w Tatrach

Od 1 do 3 czerwca klasy I, II i III szkoły artystycznej przebywały na plenerze w Dolinie Roztoki.


Pierwszego dnia szliśmy do schroniska, bus nas odwiózł do Parku Tatrzańskiego. Drugiego dnia szliśmy na Gęsią Szyję lecz pogonił nas deszcz. Ostatniego dnia rodzice odebrali nas spod szkoły. Mieliśmy zajęcia z panią Justyną lecz to były zwykle zajęcia, bo na nich rysowaliśmy. Mieliśmy konkurs recytatorski.

Natalia Styrczula, kl. I

(…) Pierwszego dnia poszliśmy do schroniska, jak już przyszliśmy były zajęcia plastyczne i rysowaliśmy zwierzęta. Po plastyce mieliśmy edukację. Drugiego dnia poszliśmy na Gęsią Szyję a jak szliśmy, zaczęło padać a po wycieczce mieliśmy spotkanie z ratownikiem o pierwszej pomocy. Ostatniego dnia spakowaliśmy się i był konkurs recytatorski, po konkursie wracaliśmy d szkoły. Najbardziej podobało mi się wszystko.

Magda Gąsienica – Sieczka, kl. I

Na plenerze było super. (…) malowaliśmy zwierzęta, które żyją w Tatrach. Drugiego dnia, jak zwykle, uczyliśmy się, ale w nocy przyszły do nas dziewczyny i „maltretowały” Franka. (…).

Hugo Rumian, kl. I

(…) Drugiego dnia poszliśmy na Gęsią Szyję i była plastyka. Trzeciego dnia odbył się konkurs recytatorski i wracaliśmy do Zakopanego. Najbardziej podobało mi się wszystko.

Marysia Bochnak, kl. I

(…) Pierwszego dnia doszliśmy do schroniska, potem mieliśmy plastykę i poszliśmy spać. Drugiego dnia poszliśmy na Gęsią Szyję, niestety nie doszliśmy bo Marysi Majcher puściła się krew z nosa i poszliśmy do schroniska i spotkaliśmy się z panem ratownikiem i nauczył nas jak udzielać pierwszej pomocy. (…)

Franek Suchowian, kl. I

rys. Natalka Styrczula

fot. Katarzyna Rogowska


Powiązane artykuły

Powrót z pleneru – Echo Poddąbia

Uczniowie naszej szkoły wrócili z wrześniowego pleneru artystycznego, który w tym roku odbywał się w Poddąbiu. Grupa literacka z klasy VII zajmowała się wydawaniem plenerowej gazety pt. „Echo Pleneru”. Zapraszamy do lektury, dzięki której będzie […]

Czytaj więcej

W Warszawskiej Szkole Filmowej

27 stycznia gimnazjalistki z fakultetu literackiego z IX klasy uczestniczyły w warsztatach filmowych organizowanych przez Warszawska Szkołę Filmową, Linda&Ślesicki Production. Klaudia Wiśniowska i Marysia Michniewska do stolicy pojechały pod opieką pani Ewy Czerwieniec. Uczennice brały […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content