ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Już prawie po dyplomie

Pierwsza część dyplomu już za szóstoklasistami. Uczniowie ostatniej klasy podstawówki w POSA mieli egzaminy w piątek 27 maja, 30 maja w poniedziałek i 31 maja we wtorek. Pierwszego dnia, czyli w piątek zagrały pianistki. Ich średnia ocen wynosiła 4.5. Po weekendzie w poniedziałek były przesłuchania ze skrzypiec i gitar. Skrzypkowie uzyskali średnią ocen 4.2; natomiast gitarzyści 4.5. We wtorek ostatniego dnia dyplom zagrali klarneciści, którzy uzyskali średnią ocen 4. Jako klasa wypadli nie najgorzej ze średnią 4.3. Niestety to jeszcze nie koniec egzaminów i dobra średnia ocen może się zmienić. 6 czerwca w najbliższy poniedziałek odbędą się egzaminy z kształcenia słuchu i audycji muzycznych. Gratulujemy już uzyskanych ocen i życzmy powodzenia przy uzyskiwaniu kolejnych!

Tosia Kudasik, kl. VI


Powiązane artykuły

Wieniawski dla nas zabrzmiał

21 września br. w sali koncertowej budynku szkoły muzycznej odbył się koncert skrzypaczki Marii Sławek wraz z akompaniamentem studenta Piotra Różańskiego, którzy w tym roku przystąpili do międzynarodowego konkursu skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego. Słuchaczy (uczniowie […]

Czytaj więcej

Przyszłość została wylosowana

30 listopada 2018 roku odbyły się szkolne Andrzejki w świetlicy gimnazjum nr 2, zorganizowane przez samorząd szkolny POSA pod kierunkiem pani Pauliny Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content