ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Karnawał czas zacząć!

W piątek, 24 stycznia 2014r. o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert w wykonaniu uczniów klasy I POSA. Zgodnie ze szkolną tradycją „pierwszaki” zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w strojach karnawałowych. Po koncercie dzieci z klas I, II i III udały się do sali lustrzanej na zabawę karnawałową, a trwała ona do godziny 14:00.

Organizatorami balu byli starsi uczniowie naszej szkoły. W tym roku zabawę prowadziła uczennica II klasy gimnazjum Dagmara Jarzyńska, operatorem muzyki była uczennica I gimnazjum, Sabina Kowalczyk. Podczas zabawy ogłaszane były różne konkursy m.in. taniec na gazetach, odgadywanie nazw bajek, konkurs na króla i królową balu, a także na najlepsze przebranie. Do wygrania były wspaniałe nagrody. Królową balu została uczennica klasy II- Anna Buczkowska, a królem uczeń klasy I- Franek Gębik, najlepszy strój miała Dalila Harasimowicz.

O godzinie 13:00 wszystkie dzieci dostały posiłek z ulubionej restauracji :).

Salę udekorowali rodzice z klasy I. Dzieci bawiły się znakomicie.

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

Żyjąca klasa – III g

6 kwietnia uczniowie z trzeciej klasy gimnazjalnej naszej szkoły na dwie godziny ​zamienili zakopiańskie Krupówki w teatr, gdzie Oni sami stali się aktorami a widownią zostali przypadkowi przechodnie.

Czytaj więcej

Wirtualne lekcje fimozanawstwa

Uczniowie fakultetu literackiego z klasy IX już po raz drugi uczestniczyli w wirtualnej lekcji filmoznawstwa w ramach projektu „Filmoteka Szkolna”.

Czytaj więcej

Prosty czy krzywy kręgosłup?

22.11.2017r. w Białym Domu odbyły się badania postawy i kręgosłupa naszych uczniów organizowane przez Ośrodek Promocji Zdrowia „Korekt”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content