ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Karolcia w krakowskim tramwaju

8 listopada klasy II i III z naszej szkoły odwiedziły Kraków.

Byliśmy w Teatrze Współczesnym na przedstawieniu „Karolcia”, później poszliśmy do Muzeum Inżynierii Miejskiej, gdzie były tramwaje. Na końcu poszliśmy do sali, która nazywa się interaktywna i były tam rzeczy, jak np. światło, które zapalało się wtedy, jak złapało się dwa guziki.

Rebeka Kredatus

(…) Byliśmy w Teatrze Współczesnym:) Podobało mi się, bo moja babcia była z zawodu aktorką. Teraz nie żyje:( Pracowała w Teatrze Witkacego – to Jadwiga Siemaszko.

Byliśmy też w MJM, czyli Muzeum Inżynierii Miejskiej.  Była tam sztuczna inteligencja, która była dziwna. Przeszkadzało mi to, że nie miałam internetu w autobusie.

Amelia Siemaszko

(…) Byliśmy na wystawie starych krakowskich tramwajów a później poszliśmy do „To jest takie proste”, czyli różne interaktywne i nie tylko rzeczy. Najbardziej podobało mi się, że nic mi się nie nie podobało. W drodze powrotnej jechaliśmy do Mc Donalds.

Piotr Bystrowski

(…) Najbardziej podobała mi się sala interaktywna, w której była kolorowa podłoga z diodami, które zapalały się pod wpływem ciężaru.

Kasia Słodyczka

(…) Jak już dojechaliśmy do Krakowa, to najpierw poszliśmy do takiego pomieszczenia, gdzie pokazywali nam jak w dawnych czasach działały tramwaje. Jak uż wyszliśmy, to poszliśmy do teatru na spektakl pod tytułem „Karolcia” i podobało mi się bardzo. (…)

Jagna Walkosz


Powiązane artykuły

Muzyczno-językowy show

03.02.2018r., w naszej szkole odbył się konkurs piosenki angielskiej „POSA Music Show”. Grand Prix całego konkursu otrzymał Franciszek Budz z klasy III. Zwycięzcami tegorocznej edycji w poszczególnych kategoriach zostali: Amelia Wojtyczko, Zofia Wojtyczko i Mieszko […]

Czytaj więcej

„Przez Znaczenie” znowu na scenie

Grupa muzyczna złożona z absolwentów naszej szkoły, znana pod nazwą „Przez Znaczenie” wystąpi wkrótce w finale ogólnopolskiego konkursu twórców i wykonawców „PIOSENKARNIA”. Będzie można ich posłuchać 12 listopada w Centrum Kultury ROTUNDA w Krakowie. Organizatorem […]

Czytaj więcej

Pixar i Concert- wydarzenie multimedialne

W piątek 30 maja 2014 r. o godz. 8:00 klasy: pierwsza, druga i trzecia szkoły podstawowej wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Justyną Jasiorkowską, p. Anną Maciejewską oraz p. Katarzyną Rogowską, wyruszyły na multimedialny koncert do […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content