ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Karolcia w krakowskim tramwaju

8 listopada klasy II i III z naszej szkoły odwiedziły Kraków.

Byliśmy w Teatrze Współczesnym na przedstawieniu „Karolcia”, później poszliśmy do Muzeum Inżynierii Miejskiej, gdzie były tramwaje. Na końcu poszliśmy do sali, która nazywa się interaktywna i były tam rzeczy, jak np. światło, które zapalało się wtedy, jak złapało się dwa guziki.

Rebeka Kredatus

(…) Byliśmy w Teatrze Współczesnym:) Podobało mi się, bo moja babcia była z zawodu aktorką. Teraz nie żyje:( Pracowała w Teatrze Witkacego – to Jadwiga Siemaszko.

Byliśmy też w MJM, czyli Muzeum Inżynierii Miejskiej.  Była tam sztuczna inteligencja, która była dziwna. Przeszkadzało mi to, że nie miałam internetu w autobusie.

Amelia Siemaszko

(…) Byliśmy na wystawie starych krakowskich tramwajów a później poszliśmy do „To jest takie proste”, czyli różne interaktywne i nie tylko rzeczy. Najbardziej podobało mi się, że nic mi się nie nie podobało. W drodze powrotnej jechaliśmy do Mc Donalds.

Piotr Bystrowski

(…) Najbardziej podobała mi się sala interaktywna, w której była kolorowa podłoga z diodami, które zapalały się pod wpływem ciężaru.

Kasia Słodyczka

(…) Jak już dojechaliśmy do Krakowa, to najpierw poszliśmy do takiego pomieszczenia, gdzie pokazywali nam jak w dawnych czasach działały tramwaje. Jak uż wyszliśmy, to poszliśmy do teatru na spektakl pod tytułem „Karolcia” i podobało mi się bardzo. (…)

Jagna Walkosz


Powiązane artykuły

Czuć chemię

07.03.2018 r. odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny ,, Alchemik ’’ dla szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. W naszej szkole wzięły w nim udział  klasy VII, VIII oraz IX. Uczniowie konkursowy test wypełniali  na lekcji chemii, […]

Czytaj więcej

Półmetkowe arcydzieła

Od początku lutego 2015 w holu budynku szkoły muzycznej można oglądać wystawę prac plastycznych. Stworzyli ją uczniowie naszej szkoły klas III, VI, VII, VIII i IX.

Czytaj więcej

Epidemie krążą po szkole

Naszą szkołę opętała ostatnio epidemia. Wielu uczniów oraz nauczycieli choruje. W większości są to przeziębienia, jednak nieobecności uczniów oraz nauczycieli opóźniają realizację programu. Wszystko zaczęło się po plenerze, a właściwie już na plenerze. Krążą plotki, […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content