ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Kasia Lassak na „Piosenkarni” w Krakowie

Katarzyna Lassak, uczennica naszej szkoły wystąpiła wraz z zakopiańskim zespołem CHUCHU w finale Ogólnopolskiego Konkursu Twórców i Wykonawców „Piosenkarnia” w Krakowie. Koncert odbył się 12 listopada na scenie PWST im. St. Wyspiańskiego. Impreza zorganizowana została w ramach Festiwalu Twórczości „Korowód”, którego inicjatorem jest „Fundacja Piosenkarnia Anny Treter”. Do finału spośród wszystkich zgłoszonych wybrano piętnastu uczestników. Kasia była najmłodszą z nich.

Zespół CHUCHU to muzyczny projekt byłego nauczyciela naszej szkoły, Jarosława Hulbója (gitara akustyczna). Do współpracy zaprosił Kasię Lassak (wokal) oraz Jakuba Hubickiego (akordeon), Łukasza Wierciocha (perkusonalia), Marię Tombińską (wiolonczela), Marcina Cghryczyka (bas). Pierwszy etap konkursu polegał na przesłaniu trzech utworów demo na płycie CD. Grupa CHUCHU zgłosiła trzy utwory, do których teksty napisał Jarosław Hulbój. Muzykę do jednej piosenki skomponował Jakub Hubicki, do dwóch pozostałych – Jarosław Hulbój.

(red)


Powiązane artykuły

Specjalistki od krajów niemieckojęzycznych

29 marca w auli Liceum Ogólnokształcącym im. Seweryna Goszczyńskiego w Nowym Targu odbył się finał  XIII Międzyszkolnego  Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych, w którym uczennice klasy 2 gimnazjum: Katarzyna Kreft, Aleksandra Piwowar oraz Wiktoria Chyc […]

Czytaj więcej

Nasze rozmowy: Ratujmy Zakopane z agonii

rozmowa z Łukaszem Filipowiczem, inicjatorem stowarzyszenia „Made in Zakopane”

Czytaj więcej

Goście ze Wschodu

W środę, 8 stycznia 2014 r. o godz. 13:45 w auli naszej szkoły odbył się koncert, w którym wystąpili nasi uczniowie i goście prosto z Moskwy. Gospodarzem koncertu była dyrektor szkoły, pani Zofia Ziach.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content