ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Kasia Lipińska dołączyła do „Midnight”

Jutro (26 lutego) o godzinie 19:30 odbędzie się internetowa audycja Radia Opole. Nie będzie to audycja obojętna dla naszej szkoły. W audycji tej zaśpiewa zakopiański zespół „Midnight” z nową wokalistką, Katarzyną Lipińską, uczennicą klasy 3 gimnazjum POSA. Wezmą udział w Zimowej Giełdzie Piosenki.

„Midnight” działa w Zakopanem z przerwami od 2005 roku. Ich zainteresowania muzyczne skupiają się wokół rocka, hard rocka, progressive rocka, rock’n’rolla, metalu. Na swoim koncie ma udział w finale XXIII Przeglądu Talentów Muzycznych w Tarnowie. W 2007 roku przez chwilę wokalistką tego zespołu była Agnieszka Przekupień, absolwentka naszej szkoły. Ostatnio, po reaktywacji w 2012 roku zespół pilnie poszukiwał wokalistki i ogłosił casting. Okazało się, że szukali właśnie takich osób jak Kasia. Casting odbył się w miniony piątek.

Już po godzinie, po castingu zadzwonili do niej z informacją, że została ich nową wokalistką.

Audycję Radia Opole będzie można wysłuchać na radiowej stronie internetowej.

Co roku rozgłośnia organizuje Zimową Giełdę Piosenki czyli przegląd młodych artystów muzycznych. Poddawani są oni ocenie surowego jury. Najpierw muszą dostać się do finałowej dziesiątki. O tym decydują internauci, którzy co wtorek od godziny 19:30 do 21:00 mogą wysłuchać audycji „Eliminacje do Zimowej Giełdy Piosenki” na stronie radiosygnały.pl.

Już jutro zespół „MIdnight” jedzie do Opola, aby wziąć udział w tym przeglądzie. Zapraszamy wszystkich do wysłuchania audycji, tym bardziej, że będzie można wspierać zespół poprzez głosowanie.

Wiktor


Powiązane artykuły

W poszukiwaniu misiów

W zeszłym tygodniu dnia 1 czerwca, na Antałówce odbyła się zabawa plenerowa z okazji dnia dziecka dla uczniów z klas od 4 do 6, którą zorganizowała pani Irena Świerczyńska. Uczniowie mieli za zadanie odnaleźć 32 […]

Czytaj więcej

Przedplenerowe spotkanie

Spotkanie dla rodziców w sprawie pleneru wrześniowego odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Fotoleracja – Pieniny 2015

Zapraszamy do galerii zdjęć pani Aleksandry Kozłowskiej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content