ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Kino również sztuką

Uczniowie z fakultetu plastycznego z naszej szkoły mieli przyjemność uczestniczenia w artystycznym wydarzeniu, jakim był Pokaz Filmów o sztuce.

Odbywał się on od 5 do 7 października w Kinie Miejsce. Organizatorem pokazu była Zakopiańskie Centrum Kultury.

Publiczność miała możliwość obejrzenia ponad 50 filmów a wśród nich dokumenty, animacje oraz fabuły. Wśród prezentowanych filmów warto wymienić chociaż jeden będący w programie dnia pokazu ”Idea jest najważniejsza. Architektoniczne pasje Andrzeja Wajdy” w reżyserii Jacka Linka.

Pokaz filmów również stał się możliwością do spotkań i dyskusji.

Julia Kachnic


Powiązane artykuły

W podróży po wiedzę i kulturę

W dniach od 12 do 15 marca fakultet literacki z klasy II i III gimnazjum wybrał się na warsztaty filmowe do Warszawskiej Szkoły Filmowej razem z panią Ewą Czerwieniec.

Czytaj więcej

Przedstawienie klasy VIII w ogólnopolskim etapie!

Przedstawienie teatralne „Dyplomatyka i łowy” w wykonaniu  klasy VIII, w reżyserii pana Krzysztofa Najbora będzie walczyć o najlepsze miejsce w Internetowym Przeglądzie Uczniowskich Zespołów Teatralnych organizowanym przez polską telewizję. Właśnie otrzymaliśmy wiadomość, że jury pierwszego […]

Czytaj więcej

Dowartościować siebie

Niedawno skończyły się tegoroczne rekolekcje. Codziennie od poniedziałku (28 marca) do środy (30 marca) klasy 4-8 maszerowały do Kościoła św. Krzyża, by zaczerpnąć duchowych refleksji.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content