ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Klasa V i VI w Krakowie

W minionym tygodniu klasy V i VI Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odwiedziły Kraków. Uczniowie uczestniczyli w warsztatach sztuki romańskiej, zwiedzali podziemia krakowskiego Rynku Głównego i na zakończenie obejrzeli film w kinie.

Wycieczka rozpoczęła się od wizyty w Tyńcu w Opactwie Tynieckim. Zwiedzanie opactwa urozmaiciły plastyczne warsztaty, podczas których wszyscy zapoznali się motywami charakterystycznymi dla architektury romańskiej, by później wykorzystać tę wiedzę w swoich pracach.

Bardzo interesującą multimedialną lekcją historii było zwiedzanie podziemi krakowskiego rynku. Dzień w Krakowie zakończył seans w kinie „Asterix i Obelix” w 3d. Organizatorkami wycieczki były pani Magdalena Łukasik i Ewa Czerwieniec.

(red)


Powiązane artykuły

Uczennice na szóstkę z plusem!

W czwartek 25 września 2014 r. podczas LVII Sesji Rady Miasta Zakopane w Urzędzie Miasta Zakopane odbyło się uroczyste nagrodzenie najlepszych uczniów z zakopiańskich szkół za rok szkolny 2013/2014. Wśród wyróżnionych osób, z naszej szkoły, […]

Czytaj więcej

EMOCJE PO PLENERZE

26 października 2016 w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbyła się coroczna wystawa poplenerowa, na której uczniowie naszej szkoły prezentowali to, co zrobili na tegorocznym plenerze w Jarosławcu.

Czytaj więcej

Plener Pieniny w obiektywie Małgosi Orawiec

Plener pieniński klas IV – VI był bardzo udany. Zapraszamy do galerii zdjęć Małgosi Orawiec z klasy VI.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content