ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Klip i piosenka pt. „Plener”, zrealizowane pod kierunkiem Pani Agnieszki Warek-Leks i Pana Jakuba Hubickiego otrzymały 1 nagrodę ex aequo z klasą 8 ze szkoły w Pieszycach. Do konkursu zgłoszono 43 piosenki. 

Piosenka powstała podczas warsztatów literackich z panią Agnieszką Warek-Leks. Ze wszystkich tekstów, które wówczas powstały, jury złożone z nauczycieli obecnych na plenerze wybrało utwór autorstwa Oliwii Pyzik i Zuzanny Zajączkowskiej. W drugim etapie pracy Roksana Lis ułożyła do niego melodię a pan Jakub Hubicki pomógł zaaranżować muzykę. 

Zadaniem w konkursie było przedstawić piosenkę w formie klipu, więc cała klasa stworzyła scenariusz i wspólnie z panią Agnieszką nakręciła do niego zdjęcia.

Pozostało już tylko zmontować cały materiał, w czym pomogła pani Ewa Czerwieniec.

I ZWYCIĘSTWO GOTOWE:)

(red)

 

 


Powiązane artykuły

Wirtuozka fortepianu

W czwartek 14 maja godzinie o 13.00 w naszej szkole w Sali nr.16 odbył się koncert absolwentki naszej szkoły Anny Gluc.

Czytaj więcej

Wszyscy jesteśmy poetami!

Od 4 grudnia 2013 roku uczniowie klas gimnazjalnych naszej szkoły oraz kilku uczniów z Gimnazjum przy ZSO im. O. Balzera w Zakopanem uczestniczą w warsztatach Slamu Poetyckiego prowadzonych przez Wojciecha Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W […]

Czytaj więcej

Laureaci POSA MUSIC SHOW

Powróćmy jeszcze na chwilę do szkolnego konkursu piosenki obcojęzycznej. Zapraszamy na krótką relację filmową. Przypomnijmy laureatów. Kategoria: szkoła podstawowa, klasy I-III I miejsce: Małgosia Orawiec (kl. II) II miejsce: Zosia Jakubiec (kl. I) III miejsce: […]

Czytaj więcej
Skip to content