ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Klip i piosenka pt. „Plener”, zrealizowane pod kierunkiem Pani Agnieszki Warek-Leks i Pana Jakuba Hubickiego otrzymały 1 nagrodę ex aequo z klasą 8 ze szkoły w Pieszycach. Do konkursu zgłoszono 43 piosenki. 

Piosenka powstała podczas warsztatów literackich z panią Agnieszką Warek-Leks. Ze wszystkich tekstów, które wówczas powstały, jury złożone z nauczycieli obecnych na plenerze wybrało utwór autorstwa Oliwii Pyzik i Zuzanny Zajączkowskiej. W drugim etapie pracy Roksana Lis ułożyła do niego melodię a pan Jakub Hubicki pomógł zaaranżować muzykę. 

Zadaniem w konkursie było przedstawić piosenkę w formie klipu, więc cała klasa stworzyła scenariusz i wspólnie z panią Agnieszką nakręciła do niego zdjęcia.

Pozostało już tylko zmontować cały materiał, w czym pomogła pani Ewa Czerwieniec.

I ZWYCIĘSTWO GOTOWE:)

(red)

 

 


Powiązane artykuły

Plenerowe radio

Fakultet literacki z klasy VIII próbuje, zwykle na plenerze, swoich sił w przygotowywaniu audycji radiowych. Zapraszamy do posłuchania audycji radiowych ART FM, które powstały w tym roku w Jarosławcu.

Czytaj więcej

Zaproszenie na wernisaż poplenerowej wystawy – Rowy 2013

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem wraz ze Stowarzyszeniem Wolna POSA i Radą Rodziców POSA zapraszają na prezentację prac uczniów szkoły, które powstały podczas pleneru artystycznego, który odbył się we wrześniu 2013 roku w Rowach […]

Czytaj więcej

Gimnazjaliści poskramiają scenę

6 czerwca 2010 roku na scenie kawiarni Teatru Witkacego w Zakopanem wystąpili gimnazjaliści z naszej szkoły. Każda klasa przygotowała pod kierunkiem pana Krzysztofa Najbora spektakl. Pierwsza gimnazjum zaprezentowała przedstawienie oparte na wierszach dla dzieci Juliana […]

Czytaj więcej
Skip to content