ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Klip i piosenka pt. „Plener”, zrealizowane pod kierunkiem Pani Agnieszki Warek-Leks i Pana Jakuba Hubickiego otrzymały 1 nagrodę ex aequo z klasą 8 ze szkoły w Pieszycach. Do konkursu zgłoszono 43 piosenki. 

Piosenka powstała podczas warsztatów literackich z panią Agnieszką Warek-Leks. Ze wszystkich tekstów, które wówczas powstały, jury złożone z nauczycieli obecnych na plenerze wybrało utwór autorstwa Oliwii Pyzik i Zuzanny Zajączkowskiej. W drugim etapie pracy Roksana Lis ułożyła do niego melodię a pan Jakub Hubicki pomógł zaaranżować muzykę. 

Zadaniem w konkursie było przedstawić piosenkę w formie klipu, więc cała klasa stworzyła scenariusz i wspólnie z panią Agnieszką nakręciła do niego zdjęcia.

Pozostało już tylko zmontować cały materiał, w czym pomogła pani Ewa Czerwieniec.

I ZWYCIĘSTWO GOTOWE:)

(red)

 

 


Powiązane artykuły

Wielki artysta w naszej szkole

We wtorek 15 kwietnia 2014r. w auli naszej szkoły odbył się koncert wybitnego pianisty, pana Stefana Łabanowskiego. Prowadzącą koncert była kierowniczka sekcji pianistycznej w naszej szkole, pani Elżbieta Cukier.

Czytaj więcej

Językowe konkursy

13.11.2017r.,15.11.2017r. oraz 17.11.2017 w naszej szkole odbyły się konkursy z języka francuskiego, angielskiego oraz niemieckiego. Były to konkursy kuratoryjne, które organizowane są w kilku etapach.

Czytaj więcej

Poetyckie zagadki rozwiązane!

27 marca w piątek 2015 roku, o godzinie dokładnie 12.12 w sali koncertowej naszej szkoły odbyła się XIII już Wielka Gala Poezji. Jej zwycięzcami zostali Karolina Fedorowicz z klasy VII i Mieszko Iwaniec z klasy […]

Czytaj więcej
Skip to content