ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Klasa V z najlepszą piosenką klasową

 Klasa V zwyciężyła w 10. edycji konkursu Minutowa Piosenka Klasowa 2021 organizowanego przez www.akcjalabirynt.pl.

Klip i piosenka pt. „Plener”, zrealizowane pod kierunkiem Pani Agnieszki Warek-Leks i Pana Jakuba Hubickiego otrzymały 1 nagrodę ex aequo z klasą 8 ze szkoły w Pieszycach. Do konkursu zgłoszono 43 piosenki. 

Piosenka powstała podczas warsztatów literackich z panią Agnieszką Warek-Leks. Ze wszystkich tekstów, które wówczas powstały, jury złożone z nauczycieli obecnych na plenerze wybrało utwór autorstwa Oliwii Pyzik i Zuzanny Zajączkowskiej. W drugim etapie pracy Roksana Lis ułożyła do niego melodię a pan Jakub Hubicki pomógł zaaranżować muzykę. 

Zadaniem w konkursie było przedstawić piosenkę w formie klipu, więc cała klasa stworzyła scenariusz i wspólnie z panią Agnieszką nakręciła do niego zdjęcia.

Pozostało już tylko zmontować cały materiał, w czym pomogła pani Ewa Czerwieniec.

I ZWYCIĘSTWO GOTOWE:)

(red)

 

 


Powiązane artykuły

Karnawał czas zacząć!

W piątek, 24 stycznia 2014r. o godzinie 11:00 w sali koncertowej naszej szkoły odbył się koncert w wykonaniu uczniów klasy I POSA. Zgodnie ze szkolną tradycją „pierwszaki” zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne w strojach karnawałowych. Po koncercie […]

Czytaj więcej

POSA o patriotyzmie

9 listopada o godzinie 11.00 w sali koncertowej odbyło się przedstawienie klas podstawowych od IV do VI. Zostało one stworzone z okazji Święta Niepodległości, więc domyśleć się można, że treści tego wydarzenia były patriotyczne. Dzieci […]

Czytaj więcej

Powołani do aktorstwa

Uczniowie naszej szkoły są wszechstronnie uzdolnieni, a ostatnio mieli okazję pokazać swoje zamiłowanie do aktorstwa.  6 listopada gimnazjaliści z VIII i IX klasy  uczestniczyli w  castingu do filmu „Powrót” w reżyserii Krzysztofa Rzączyńskiego.

Czytaj więcej
Skip to content