ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Klimatyczna” zaprosiła uczniów POSA

W sobotę 30.1.2015 r. w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy odbył się przedostatni koncert Festiwalu Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych  – „Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodził”, w którym nasi uczniowie również brali udział.

Był to koncert Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej pod dyrekcją pani Agnieszki Kreiner, która do wspólnego kolędowania zaprosiła  wybitnych solistów: Andrzeja Bieniasa (bas), Zofię Kilanowicz (sopran), Jakuba Pawlika (tenor) oraz uczniów z Zespołów Państwowych Szkół Artystycznych w Zakopanem pod dyrekcją Elżbiety Cukier. Nasi uczniowie zaśpiewali kilka góralskich pastorałek rozpoczynając cały koncert.

Martyna Kasprzycka


Powiązane artykuły

Koniec karnawału w POSA

W piątek, 28 lutego, w ostatni dzień karnawału, odbyła się druga w tym roku szkolnym dyskoteka. Miała być to zabawa karnawałowa, w przebraniach, lecz większość uczniów ubrała się normalnie. Impreza zorganizowana była w sali lustrzanej.

Czytaj więcej

Szkolni politycy

W ostatnich dniach udało się ustalić osoby, które najprawdopodobniej zasiądą w samorządzie szkoły.

Czytaj więcej

Urzekające kraje Beneluxu

30 kwietnia 2014 roku uczniowie klas VII, VIII oraz IX Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem udali się na długo wyczekiwany plener zagraniczny do krajów Beneluxu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content