ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

„Klimatyczna” zaprosiła uczniów POSA

W sobotę 30.1.2015 r. w Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik na Olczy odbył się przedostatni koncert Festiwalu Pastorałek i Pieśni Bożonarodzeniowych  – „Dobrze ześ się Jezu pod Giewontem zrodził”, w którym nasi uczniowie również brali udział.

Był to koncert Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej pod dyrekcją pani Agnieszki Kreiner, która do wspólnego kolędowania zaprosiła  wybitnych solistów: Andrzeja Bieniasa (bas), Zofię Kilanowicz (sopran), Jakuba Pawlika (tenor) oraz uczniów z Zespołów Państwowych Szkół Artystycznych w Zakopanem pod dyrekcją Elżbiety Cukier. Nasi uczniowie zaśpiewali kilka góralskich pastorałek rozpoczynając cały koncert.

Martyna Kasprzycka


Powiązane artykuły

Poetycka nutka wiosny, czyli Wielka Gala Poezji 2015!

27 marca, o godzinie 12.12 w sali koncertowej odbędzie się kolejna już edycja Wielkiej Gali Poezji. W tym roku zasady tego literackiego święta naszej szkoły trochę uległy zmianie.

Czytaj więcej

SMOK, KOT I FILOZOFIA CZYLI TEATRALNE WARIACJE

16 czerwca w kawiarni teatru Witkacego w Zakopanem odbyły się przedstawienia teatralne klas I-III oraz klasy V podstawówki, przygotowane przez panią Katarzynę Pietrzyk i pana Marka Wronę. Były to krótkie wiersze, historia o Smoku Wawelskim […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content