ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komórkowe szaleństwo

11 października klasa pierwsza gimnazjum podczas lekcji biologii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk przedstawiła swoje modele komórek.

Tematem były komórki. Uczniowie po kolei prezentowali swoje projekty. Każdy opowiadał z czego zrobił pracę oraz ile czasu mu to zajęło. Nieliczni podzielili się z klasą także incydentami, które spotkały ich podczas pracy. Na koniec nauczycielka i klasa wspólnie oceniali swoje dzieła uwzględniając najdziwniejsze aspekty, takie jak zapach, a także bezpieczeństwo nauczyciela.

Modele z masy solnej, plasteliny, piłek tenisowych oraz dyni z makaronem można zobaczyć w sali klasy siódmej wyeksponowane na … fortepianie.

tekst i fot. Ola Piwowar


Powiązane artykuły

Teatralne prezentacje

Jak co roku, zaproszeni zostaliśmy na spektakle teatralne, które powstały podczas zajęć w minionym roku szkolnym. Spektakle przygotowywane były pod kierunkiem pani Katarzyny Pietrzyk, Krzysztofa Najbora i Marka Wrony. Zapraszamy na fotorelację z niektórych spektakli. […]

Czytaj więcej

Urzekające kraje Beneluxu

30 kwietnia 2014 roku uczniowie klas VII, VIII oraz IX Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej w Zakopanem udali się na długo wyczekiwany plener zagraniczny do krajów Beneluxu.

Czytaj więcej

Zajrzyjmy do pracowni plastycznej

W jednej ze sal Białego Domu znajduje się pracownia, w której pracują uczniowie fakultetu plastycznego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content