ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komórkowe szaleństwo

11 października klasa pierwsza gimnazjum podczas lekcji biologii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk przedstawiła swoje modele komórek.

Tematem były komórki. Uczniowie po kolei prezentowali swoje projekty. Każdy opowiadał z czego zrobił pracę oraz ile czasu mu to zajęło. Nieliczni podzielili się z klasą także incydentami, które spotkały ich podczas pracy. Na koniec nauczycielka i klasa wspólnie oceniali swoje dzieła uwzględniając najdziwniejsze aspekty, takie jak zapach, a także bezpieczeństwo nauczyciela.

Modele z masy solnej, plasteliny, piłek tenisowych oraz dyni z makaronem można zobaczyć w sali klasy siódmej wyeksponowane na … fortepianie.

tekst i fot. Ola Piwowar


Powiązane artykuły

Plener Artystyczny Pieniny

W środę 13 maja o godzinie 8:00 klasy 4-6 wyruszyły na trzydniowy plener artystyczny „Trzy korony”.

Czytaj więcej

Historyczna ciekawość klasy 8

4 marca 2022r. klasa 8 odbyła wycieczkę  do Auschwitz. Było to ciężkie przeżycie dla każdego z uczniów zwiedzać dawny obóz koncentracyjny, ale klasa 8 stanęła na wysokości zadania i zdała test dojrzałości.

Czytaj więcej

Zabawę z fotografią czas zacząć

19 listopada o godzinie 14:00 odbędą się pierwsze zajęcia z fotografii dla fakultetu plastycznego II klasy gimnazjum. Warsztaty poprowadzi pan Bogdan Kiwak. Uczestników zachęcamy do zabrania i zaprezentowanie zrobionych przez siebie zdjęć podczas zajęć. W […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content