ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komplet medali

14 lutego odbyła się trzecia edycja XL Zakopiańskiej Ligi Łyżwiarskiej, w której uczniom naszej szkoły udało się wywalczyć 1 złoto, 1 srebro oraz 1 brąz.

Zawody zostały zorganizowane przez MOSIR Zakopane na torze lodowym w COS-ie. Zawodnicy startowali na dystansie 200 m, 300 m, 400 m w czterech kategoriach. Pierwsze miejsce uzyskał Antoni Cukier (kategoria chłopcy gr.2), drugie miejsce Hanna Cukier (kategoria dziewczyny gr.1), a trzecie miejsce Maksymilian Bienias (kategoria chłopcy gr.1). Klaudia Wiśniowska oraz Maria Majcher otarły się o podium uzyskując 4 miejsce. Była to trzecia z czterech edycji ligi łyżwiarskiej. Jej zwycięzcą zostanie osoba, która zgromadzi największą liczbę punktów z trzech najlepszych przejazdów.

tekst Ola Piwowar

fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

VII klasa prognozuje

Kto chce wiedzieć jaka będzie jutro pogoda? Od teraz można zapytać o prognozę klasę VII:) Uczniowie odwiedzili w ramach zajęć z geografii z panią Agnieszka Gąsienicą-Walczak Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej im. Józefa Federowicza.

Czytaj więcej

Mikoszewo 2021. „Echo Pleneru”

Fakultet literacki z klasy VII sprawdzał się podczas pleneru w dziennikarstwie prasowym. Zespół redakcyjny w składzie Mikołaj Błasiak, Urszula Gutfeld, Ida Kurkiewicz, Teresa Wierzejska wydał trzy numery gazety plenerowej. Wydawnictwo powstało w ramach warsztatów dziennikarstwa […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content