ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komplet medali

14 lutego odbyła się trzecia edycja XL Zakopiańskiej Ligi Łyżwiarskiej, w której uczniom naszej szkoły udało się wywalczyć 1 złoto, 1 srebro oraz 1 brąz.

Zawody zostały zorganizowane przez MOSIR Zakopane na torze lodowym w COS-ie. Zawodnicy startowali na dystansie 200 m, 300 m, 400 m w czterech kategoriach. Pierwsze miejsce uzyskał Antoni Cukier (kategoria chłopcy gr.2), drugie miejsce Hanna Cukier (kategoria dziewczyny gr.1), a trzecie miejsce Maksymilian Bienias (kategoria chłopcy gr.1). Klaudia Wiśniowska oraz Maria Majcher otarły się o podium uzyskując 4 miejsce. Była to trzecia z czterech edycji ligi łyżwiarskiej. Jej zwycięzcą zostanie osoba, która zgromadzi największą liczbę punktów z trzech najlepszych przejazdów.

tekst Ola Piwowar

fot. Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Tajemnica poplenerowa

27.10.2017 r. w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji odbyła się wystawa i pokaz poplenerowy prezentujące dorobek uczniów naszej szkoły przywieziony z dwutygodniowego, wrześniowego pleneru, który odbył się w tym roku w Poddąbiu, nad polskim morzem. Tegorocznym […]

Czytaj więcej

Dziąble z czwartej klasy

19.03. 2014 r o godzinie 15:30 w kawiarni zakopiańskiego Teatru Witkacego odbył się spektakl klasy IV z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

Czytaj więcej

Wspomnień z pleneru ciąg dalszy – kl. III

Trwają przygotowania do pokazu poplenerowego. Zanim na nim się spotkamy zapraszamy na kolejne wspomnienia – tym razem uczniów z klasy III.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content