ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Od godziny 11 do 13 w ,,Białym Domu” można było kupić bardzo tanio książki przeznaczone zarówno dla młodszych jak i dla starszych uczniów, np. Zbiór Legend, lektury, ćwiczenia dla młodszych uczniów, atlasy zwierząt. Można było również zakupić książki przydatne do nauki w gimnazjum i liceum: korepetytoria oraz tablice wzorów m.in. z matematyki, chemii i fizyki.

Od godziny 11:00 książki sprzedawali Julia Frys i Jędrek Gut-Mostowy pod okiem pani A.Warek. Wiele książek zostało kupionych przez uczniów naszej szkoły i nie tylko.

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Czytaj więcej

Junior Reporter: Druga klasa u Pana Piórko

W środę, 18.03. 2015 roku klasa druga POSA wyjechała na wycieczkę do Krakowa w celu: przedstawienie „Pan Piórko w ramionach miłości”, warsztaty pantomimy Pana Piórka i muzeum etnograficzne. Podobały mi się warsztaty, jak robiliśmy jajka […]

Czytaj więcej

Niepodległość z pieśnią na ustach

Jak co roku, 11 listopada cała Polska obchodzi święto odzyskania niepodległości. Nasza szkoła zawsze świętuje angażując w to uczniów wszystkich klas. Podczas wspólnego spotkania, które odbyło się 10 listopada, w sali koncertowej, każda klasa śpiewała […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content