ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Od godziny 11 do 13 w ,,Białym Domu” można było kupić bardzo tanio książki przeznaczone zarówno dla młodszych jak i dla starszych uczniów, np. Zbiór Legend, lektury, ćwiczenia dla młodszych uczniów, atlasy zwierząt. Można było również zakupić książki przydatne do nauki w gimnazjum i liceum: korepetytoria oraz tablice wzorów m.in. z matematyki, chemii i fizyki.

Od godziny 11:00 książki sprzedawali Julia Frys i Jędrek Gut-Mostowy pod okiem pani A.Warek. Wiele książek zostało kupionych przez uczniów naszej szkoły i nie tylko.

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Sukcesy literackie

Miniony miesiąc przyniósł naszej szkole sporo dobrych wiadomości o sukcesach naszych uczniów w konkursach literackich.

Czytaj więcej

Edward Nożycoręki, Krwawiec i inne upiory

Kamila Gut, Dalila Harasimowicz i Wiktoria Chyc zostały zwyciężczyniami konkursu na najlpesze przebranie podczas tegorocznego Halloween.

Czytaj więcej

Pojechali na IV miejsce

16 maja 2015 roku na Zamku w Suchej Beskidzkiej, nasza szkoła otrzymała nagrodę na zdobycie 4 miejsca w klasyfikacji generalnej szkół województwa małopolskiego, w XXVII LIDZE MOZN BRUGI CUP 2015.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content