ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Od godziny 11 do 13 w ,,Białym Domu” można było kupić bardzo tanio książki przeznaczone zarówno dla młodszych jak i dla starszych uczniów, np. Zbiór Legend, lektury, ćwiczenia dla młodszych uczniów, atlasy zwierząt. Można było również zakupić książki przydatne do nauki w gimnazjum i liceum: korepetytoria oraz tablice wzorów m.in. z matematyki, chemii i fizyki.

Od godziny 11:00 książki sprzedawali Julia Frys i Jędrek Gut-Mostowy pod okiem pani A.Warek. Wiele książek zostało kupionych przez uczniów naszej szkoły i nie tylko.

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Zobacz efekty warsztatów fotograficznych

Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych przez uczniów klasy II gimnazjum podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez pana Bogdana Kiwaka.

Czytaj więcej

Pomysłowe dynie

Klasa III, VIII i i V zostały zwycięzcami holloweenowego konkursu na „najciekawszą dynię”. Jego organizatorem był samorząd szkolny pod opieką pani Karoliny Sikorskiej.

Czytaj więcej

Warsztaty fotograficzne – kolejna odsłona

W piątek, 7 stycznia odbyły się kolejne warsztaty fotografii otworkowej. Tym razem wzięli w nich udział uczniowie z klasy V i gimnazjaliści z fakultetu plastycznego z klasy II. Prezentujemy galerię zdjęć – efektów pracy naszych […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content