ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Od godziny 11 do 13 w ,,Białym Domu” można było kupić bardzo tanio książki przeznaczone zarówno dla młodszych jak i dla starszych uczniów, np. Zbiór Legend, lektury, ćwiczenia dla młodszych uczniów, atlasy zwierząt. Można było również zakupić książki przydatne do nauki w gimnazjum i liceum: korepetytoria oraz tablice wzorów m.in. z matematyki, chemii i fizyki.

Od godziny 11:00 książki sprzedawali Julia Frys i Jędrek Gut-Mostowy pod okiem pani A.Warek. Wiele książek zostało kupionych przez uczniów naszej szkoły i nie tylko.

Olga Gębik


Powiązane artykuły

Dla nauczycieli granie

W poniedziałek, 14 października o godzinie 11.00, w sali koncertowej w szkole muzyczne, odbył się koncert z okazji Dnia Nauczyciela, na którym zagrali uczniowie z klasy drugiej i trzeciej szkoły artystycznej.

Czytaj więcej

Świąteczna noc

16 grudnia w sali nr 14 w Białym domu odbyła się „noc w szkole” zorganizowana przez samorząd szkolny.

Czytaj więcej

Zakopane Wild Art Weekend 8-9 kwietnia 2016 r.

W imieniu prowadzącego w naszej szkole zajęcia z rysunku i malarstwa, pana Jacka Hołego serdecznie zapraszamy na niezwykle ciekawe wydarzenie artystyczne. Wśród artystów biorących w nim udział jest nie tylko nasz obecny nauczyciel, ale również […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content