ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert dla seniorów

2 lutego kilkoro uczniów z naszej szkoły i dwie uczennice PSM odwiedzili Pałac Seniora „Stary Klasztor” w Rokicinach Podhalańskich. Celem wyjazdu był koncert dla mieszkańców domu seniora.

W ramach zaproponowanego programu zagrały dwie uczennice pana Krzysztofa Grońskiego z PSM w Rabce, zaśpiewał chór pani Mirosławy Lubowicz, wystąpił kwartet pana Cezarego Wagnera z Martyną Kasprzycką jako solistką. Zosia Stankiewicz zagrała kolędę na pianinie, co rozpoczęło wspólne kolędowanie z podopiecznymi Domu Seniora. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni dużą ilością braw, a po koncercie został zorganizowany poczęstunek dla występujących.

Pałac seniora jest to przedwojenny budynek odkupiony i odnowiony przez państwa Bocianowskich. Nie jest to zwykły Dom Seniora. Jego mieszkańcy mają stałą opiekę, codzienną rehabilitację i zajęcia rekreacyjne.

Dla wszystkich było to bardzo miłe przeżycie i pokazanie,że nasi uczniowie koncertują dla wszystkich i robią to z dużą przyjemnością.

Marysia Michniewska, kl. VI


Powiązane artykuły

„DACH” wśród uczniów

W czwartek 24 marca br. w naszym gimnazjum został zorganizowany przez nauczyciela języka niemieckiego – pan Sebastiana Cygana – konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych (DACH – Niemcy, Austria, Szwajcaria i Lichtenstein). Był to konkurs przeznaczony […]

Czytaj więcej

Szkolny Zestaw Podręczników POSA

Szkolny Zestaw Podrecznikow na rok szkolny 2022-2023

Czytaj więcej

Koncert fletowy po raz XV

12 listopada 2013 r. we wtorek, w auli naszej szkoły, odbył się Koncert Fletowy, inaugurujący XV Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe w Zakopanem. Był to koncert w wykonaniu dr hab. Elżbiety Woleńskiej, która jest wykładowcą Akademii Muzycznej […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content