ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert dla seniorów

2 lutego kilkoro uczniów z naszej szkoły i dwie uczennice PSM odwiedzili Pałac Seniora „Stary Klasztor” w Rokicinach Podhalańskich. Celem wyjazdu był koncert dla mieszkańców domu seniora.

W ramach zaproponowanego programu zagrały dwie uczennice pana Krzysztofa Grońskiego z PSM w Rabce, zaśpiewał chór pani Mirosławy Lubowicz, wystąpił kwartet pana Cezarego Wagnera z Martyną Kasprzycką jako solistką. Zosia Stankiewicz zagrała kolędę na pianinie, co rozpoczęło wspólne kolędowanie z podopiecznymi Domu Seniora. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni dużą ilością braw, a po koncercie został zorganizowany poczęstunek dla występujących.

Pałac seniora jest to przedwojenny budynek odkupiony i odnowiony przez państwa Bocianowskich. Nie jest to zwykły Dom Seniora. Jego mieszkańcy mają stałą opiekę, codzienną rehabilitację i zajęcia rekreacyjne.

Dla wszystkich było to bardzo miłe przeżycie i pokazanie,że nasi uczniowie koncertują dla wszystkich i robią to z dużą przyjemnością.

Marysia Michniewska, kl. VI


Powiązane artykuły

Głosuj na nasz teledysk

Wideoklip zrealizowany do muzyki Bokki „Town of strangers” przez fakultet literacki z IX klasy bierze udział w Praskim Festiwalu Filmowym w konkursie publiczności. Nasze głosy mogą przybliżyć grupę naszych uczniów do zwycięstwa. Zachęcamy do głosowania. […]

Czytaj więcej

Kolejne odcinki Pulsu Pleneru – Jantar 2012

odc. 2 http://www.youtube.com/watch?v=mVZRKqdtqvU&feature=plcp   odc.3 http://www.youtube.com/watch?v=OscbdGAcT24

Czytaj więcej

Badmintoniści

14 marca czterech uczniów naszej szkoły pod opieką pana Krzysztofa Wiśniowskiego wyjechało na Finały Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej, czyli drużynowy, wojewódzki turniej badmintona w Bieczu. W kategorii dziewcząt Marysia Buńda i Klaudia Wiśniowska zajęły 5 […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content