ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert dla seniorów

2 lutego kilkoro uczniów z naszej szkoły i dwie uczennice PSM odwiedzili Pałac Seniora „Stary Klasztor” w Rokicinach Podhalańskich. Celem wyjazdu był koncert dla mieszkańców domu seniora.

W ramach zaproponowanego programu zagrały dwie uczennice pana Krzysztofa Grońskiego z PSM w Rabce, zaśpiewał chór pani Mirosławy Lubowicz, wystąpił kwartet pana Cezarego Wagnera z Martyną Kasprzycką jako solistką. Zosia Stankiewicz zagrała kolędę na pianinie, co rozpoczęło wspólne kolędowanie z podopiecznymi Domu Seniora. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni dużą ilością braw, a po koncercie został zorganizowany poczęstunek dla występujących.

Pałac seniora jest to przedwojenny budynek odkupiony i odnowiony przez państwa Bocianowskich. Nie jest to zwykły Dom Seniora. Jego mieszkańcy mają stałą opiekę, codzienną rehabilitację i zajęcia rekreacyjne.

Dla wszystkich było to bardzo miłe przeżycie i pokazanie,że nasi uczniowie koncertują dla wszystkich i robią to z dużą przyjemnością.

Marysia Michniewska, kl. VI


Powiązane artykuły

Zestaw podręczników na rok szkolny 2010/2011

Plik do pobrania udostępniony jest w formacie pdf. Jeśli po kliknięciu na link plik nie otworzy się  automatycznie, należy pobrać i zainstalować w komputerze program Acrobat Reader.

Czytaj więcej

POWRÓT Z PLENERU ARTYSTYCZNEGO W DŹWIRZYNIE

Przyjazd uczniów z pleneru w Dźwirzynie do Zakopanego planowany jest o godzinie 8.00 w sobotę, 17.09. 2011 roku (wyjazd z Dźwirzyna o godz. 17.00 w piątek, 16.09.2011)

Czytaj więcej

Dysko, dysko – teka

W piątek, 28 listopada w sali baletowej w Szkole Muzycznej odbyła się, zorganizowana przez Samorząd Szkolny, dyskoteka andrzejkowa, dla klas IV-IX.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content