ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert dla seniorów

2 lutego kilkoro uczniów z naszej szkoły i dwie uczennice PSM odwiedzili Pałac Seniora „Stary Klasztor” w Rokicinach Podhalańskich. Celem wyjazdu był koncert dla mieszkańców domu seniora.

W ramach zaproponowanego programu zagrały dwie uczennice pana Krzysztofa Grońskiego z PSM w Rabce, zaśpiewał chór pani Mirosławy Lubowicz, wystąpił kwartet pana Cezarego Wagnera z Martyną Kasprzycką jako solistką. Zosia Stankiewicz zagrała kolędę na pianinie, co rozpoczęło wspólne kolędowanie z podopiecznymi Domu Seniora. Nasi uczniowie zostali nagrodzeni dużą ilością braw, a po koncercie został zorganizowany poczęstunek dla występujących.

Pałac seniora jest to przedwojenny budynek odkupiony i odnowiony przez państwa Bocianowskich. Nie jest to zwykły Dom Seniora. Jego mieszkańcy mają stałą opiekę, codzienną rehabilitację i zajęcia rekreacyjne.

Dla wszystkich było to bardzo miłe przeżycie i pokazanie,że nasi uczniowie koncertują dla wszystkich i robią to z dużą przyjemnością.

Marysia Michniewska, kl. VI


Powiązane artykuły

Śnieżka i Kopciuszek na scenie

31 maja najmłodsi uczniowie z klasy I i III zaprezentowali przedstawienia teatralne przygotowane podczas zajęć teatralnych z panią Katarzyną Pietrzyk. Spektakle pokazane zostały w „Jasnym Pałacu” w Zakopanem.

Czytaj więcej

Junior reporter: Koncert Disney Pixar

30.05.2014 klasy 1, 2 i 3 Szkoły Artystycznej wybrały się do Krakowa na koncert Disney Pixar, gdzie grała orkiestra Akademii Bethovenowskiej. Tam mieliśmy posłuchać wspaniałej muzyki do fragmentów filmów Disney’a.

Czytaj więcej

Żyjąca klasa – III g

6 kwietnia uczniowie z trzeciej klasy gimnazjalnej naszej szkoły na dwie godziny ​zamienili zakopiańskie Krupówki w teatr, gdzie Oni sami stali się aktorami a widownią zostali przypadkowi przechodnie.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content