ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert fletowy po raz XV

12 listopada 2013 r. we wtorek, w auli naszej szkoły, odbył się Koncert Fletowy, inaugurujący XV Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe w Zakopanem. Był to koncert w wykonaniu dr hab. Elżbiety Woleńskiej, która jest wykładowcą Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Koncert prowadziła p. Grażyna Hejno, która niegdyś uczyła gry na flecie u nas w szkole. Przedstawiła ona w sposób chronologiczny Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego. Na scenie zaprezentowała się właśnie p. Elżbieta wraz ze swoją akompaniatorką. Zagrały one utwór pod tytułem ,,Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldi’ego. Podczas koncertu cała sala wypełniona była młodymi flecistami z całej Polski. Występ wyszedł bardzo dobrze i wszystkim się podobał.

Od 13 listopada 2013 r. zaczną się warsztaty fletowe, w których czynnie lub biernie będą uczestniczyć dzieci i młodzież z całej Polski, w tym także uczniowie z naszej szkoły.

Emilia TycnerPowiązane artykuły

Życie dworskie z bliska

Jak się żyło na dworskim zamku? To już wiedzą nasi najmłodsi:) Klasa II i III odwiedziły bowiem Kraków.

Czytaj więcej

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na […]

Czytaj więcej

Rysunek i malarstwo w szkolnej galerii

Obecnie w naszej galerii szkolnej  możemy podziwiać wystawę semestralną rysunku i malarstwa prac klas gimnazjalnych przygotowanych pod kierunkiem pani Renaty Mrowcy. Wśród prac widać zróżnicowanie tematyczne: portrety, martwa natura, jest też zbiór najlepszych szkiców. Prace […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content