ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert fletowy po raz XV

12 listopada 2013 r. we wtorek, w auli naszej szkoły, odbył się Koncert Fletowy, inaugurujący XV Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe w Zakopanem. Był to koncert w wykonaniu dr hab. Elżbiety Woleńskiej, która jest wykładowcą Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Koncert prowadziła p. Grażyna Hejno, która niegdyś uczyła gry na flecie u nas w szkole. Przedstawiła ona w sposób chronologiczny Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego. Na scenie zaprezentowała się właśnie p. Elżbieta wraz ze swoją akompaniatorką. Zagrały one utwór pod tytułem ,,Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldi’ego. Podczas koncertu cała sala wypełniona była młodymi flecistami z całej Polski. Występ wyszedł bardzo dobrze i wszystkim się podobał.

Od 13 listopada 2013 r. zaczną się warsztaty fletowe, w których czynnie lub biernie będą uczestniczyć dzieci i młodzież z całej Polski, w tym także uczniowie z naszej szkoły.

Emilia TycnerPowiązane artykuły

Wyczerpujący dystans

30 września odbyła się międzyszkolna sztafeta na 800 metrów. Nasza szkoła wystawiła sztafetę w kategorii gimnazjum dziewczyny. Reprezentantki szkoły zajęły 5 miejsce.

Czytaj więcej

Owowcowo-kamienna lekcja

4 października odbył się pokaz prezentacji przygotowanych przez uczniów 2 gimnazjum na zajęcia z biologii i chemii z Panią Pauliną Zimak-Piekarczyk.

Czytaj więcej

Półroczne popisy

10 stycznia 2019 roku o godzinie 16.00 w świetlicy szkolnej (Gimnazjum nr.2) odbyła się „Półroczna Audycja Świąteczna” sekcji instrumentów dętych oraz zespołów wokalnych.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content