ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert fletowy po raz XV

12 listopada 2013 r. we wtorek, w auli naszej szkoły, odbył się Koncert Fletowy, inaugurujący XV Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe w Zakopanem. Był to koncert w wykonaniu dr hab. Elżbiety Woleńskiej, która jest wykładowcą Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Koncert prowadziła p. Grażyna Hejno, która niegdyś uczyła gry na flecie u nas w szkole. Przedstawiła ona w sposób chronologiczny Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego. Na scenie zaprezentowała się właśnie p. Elżbieta wraz ze swoją akompaniatorką. Zagrały one utwór pod tytułem ,,Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldi’ego. Podczas koncertu cała sala wypełniona była młodymi flecistami z całej Polski. Występ wyszedł bardzo dobrze i wszystkim się podobał.

Od 13 listopada 2013 r. zaczną się warsztaty fletowe, w których czynnie lub biernie będą uczestniczyć dzieci i młodzież z całej Polski, w tym także uczniowie z naszej szkoły.

Emilia TycnerPowiązane artykuły

Badmintonowe artystki

23 listopada dwie uczennice gimnazjum: Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska zajęły 9 miejsce w wojewódzkich zawodach badmintona.

Czytaj więcej

Komu książkę, komu…

13 listopada rozpoczął się w naszej szkole kiermasz książek organizowany, jak co roku, przez panią Agnieszkę Warek, nauczycielkę języka polskiego.

Czytaj więcej

Koniec testów!!! Już można świętować

W dniach 12-14 kwietnia (wtorek, środa, czwartek) odbyły się testy gimnazjalne, warto nadmienić że ostatnie w dotychczasowej „starej” formie łączonej. Składały się z trzech części, a sami uczniowie podzieleni byli na dwie grupy, dyslektyków i […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content