ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncert fletowy po raz XV

12 listopada 2013 r. we wtorek, w auli naszej szkoły, odbył się Koncert Fletowy, inaugurujący XV Ogólnopolskie Warsztaty Fletowe w Zakopanem. Był to koncert w wykonaniu dr hab. Elżbiety Woleńskiej, która jest wykładowcą Akademii Muzycznej we Wrocławiu.

Koncert prowadziła p. Grażyna Hejno, która niegdyś uczyła gry na flecie u nas w szkole. Przedstawiła ona w sposób chronologiczny Cztery Pory Roku Antonio Vivaldiego. Na scenie zaprezentowała się właśnie p. Elżbieta wraz ze swoją akompaniatorką. Zagrały one utwór pod tytułem ,,Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldi’ego. Podczas koncertu cała sala wypełniona była młodymi flecistami z całej Polski. Występ wyszedł bardzo dobrze i wszystkim się podobał.

Od 13 listopada 2013 r. zaczną się warsztaty fletowe, w których czynnie lub biernie będą uczestniczyć dzieci i młodzież z całej Polski, w tym także uczniowie z naszej szkoły.

Emilia TycnerPowiązane artykuły

Historyczna ciekawość klasy 8

4 marca 2022r. klasa 8 odbyła wycieczkę  do Auschwitz. Było to ciężkie przeżycie dla każdego z uczniów zwiedzać dawny obóz koncentracyjny, ale klasa 8 stanęła na wysokości zadania i zdała test dojrzałości.

Czytaj więcej

“Noworoczne” niespodzianki

Rok szkolny w naszej szkole rozpoczął się niespodziankami. Do grona pedagogicznego dołączyli nowi nauczyciele. Pojawiła się pani od fizyki, Irena Łukaszczyk, która przyszła do naszej szkoły w zastępstwie za panią Barbarę Łętowską-Hyłę, obecnie przebywającą na […]

Czytaj więcej

Poplenerowa wystawa – chaosu ciąg dalszy

16 października w środę odbyła się wystawa poplenerowa, prezentująca efekt pracy uczniów podczas pleneru artystycznego w Rowach. Wernisaż zorganizowano w dość nietypowej scenerii – surowych, niewykończonych pomieszczeniach na ostatnim piętrze budynku przy ul. Krupówki 49, […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content