ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

W piątek 06. 12. 2013 r w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się Mikołajkowy koncert pierwszoklasistów.

W POSA, na początku grudnia co roku odbywa się koncert najmłodszej klasy dla rodziców i oczywiście dla Św. Mikołaja. Spotkanie prowadziła pani Kasia Rogowska, wychowawczyni klasy pierwszej. Każdy nowy, młody muzyk mógł przedstawić na swoim pierwszym poważnym występie swoje zdolności. Uczniowie grali na różnych instrumentach, takich jak: fortepian, skrzypce, flet, akordeon, wiolonczela. Wszystkie dzieci dały z siebie wszystko. Na koncert przybył Św. Mikołaj, który z wielkim zadowoleniem słuchał bardzo znanych kolęd, oraz różnych innych utworów. Po występach każdy mały artysta mógł usiąść na kolanach brodatego Mikołaja i dostać swój długo oczekiwany prezent. Wszystkim bardzo podobał się ten niesamowity dzień. Wszyscy już nie mogą się doczekać następnej wizyty Świętego.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

Szykujmy się na reowlucję. Nowy samorząd bierze się za diametralne zmiany.

06.12.2010 w naszej szkole, w samo południe miało miejsce niemałe wydarzenie, mianowicie wybory do samorządu uczniowskiego. Sześciu uczniów, przedstawicieli i szkoły podstawowej będzie reprezentować społeczność uczniowską przy podejmowaniu różnych decyzji w naszej szkole. Na ich […]

Czytaj więcej

Organizujemy konkurs

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT IV MIĘDZYNARODOWEGO FESTIWALU MUZYKI KAMERALNEJ „MUZYKA NA SZCZYTACH” Organizatorzy konkursu: Stowarzyszenie im. Mieczysława Karłowicza w Zakopanem, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem. Koordynator konkursu: mgr Lidia Rosińska – Podleśny Do […]

Czytaj więcej

Czy w muzeum wszystko wolno?

12 kwietnia klasy 2, 3 i 5 pojechały na wycieczkę do Warszawy. Jako opiekunki pojechały z nimi Pani Justyna Jasiorkowska, Pani Magda Łukasik i Pani Katarzyna Rogowska.


Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content