ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

W piątek 06. 12. 2013 r w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się Mikołajkowy koncert pierwszoklasistów.

W POSA, na początku grudnia co roku odbywa się koncert najmłodszej klasy dla rodziców i oczywiście dla Św. Mikołaja. Spotkanie prowadziła pani Kasia Rogowska, wychowawczyni klasy pierwszej. Każdy nowy, młody muzyk mógł przedstawić na swoim pierwszym poważnym występie swoje zdolności. Uczniowie grali na różnych instrumentach, takich jak: fortepian, skrzypce, flet, akordeon, wiolonczela. Wszystkie dzieci dały z siebie wszystko. Na koncert przybył Św. Mikołaj, który z wielkim zadowoleniem słuchał bardzo znanych kolęd, oraz różnych innych utworów. Po występach każdy mały artysta mógł usiąść na kolanach brodatego Mikołaja i dostać swój długo oczekiwany prezent. Wszystkim bardzo podobał się ten niesamowity dzień. Wszyscy już nie mogą się doczekać następnej wizyty Świętego.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

Tajemnice fotografii otworkowej

10 grudnia, zamiast uczyć się, jak na co dzień, klasa VI szkoły podstawowej poznawała tajniki fotografii otworkowej. Przewodnikiem po tej niezwykłej krainie fotografii był pan Bogdan Kiwak. Klasa VI ze zniecierpliwieniem czekała, aż nadejdzie godzina […]

Czytaj więcej

Rzeźba w drewnie robi wrażenie

W czwartek 15 listopada klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki w Zakopanem. Uczniowie zwiedzili wystawę „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Czytaj więcej

Pianistyczne rewolucje

26 października 2010 r. odbyły się w naszej szkole dwie audycje pianistyczne. O godz. 15.30 w sali koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych uczniowie klas II i III szkoły podstawowej zaprezentowali nam, czego nauczyli się od […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content