ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

W piątek 06. 12. 2013 r w auli Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej odbył się Mikołajkowy koncert pierwszoklasistów.

W POSA, na początku grudnia co roku odbywa się koncert najmłodszej klasy dla rodziców i oczywiście dla Św. Mikołaja. Spotkanie prowadziła pani Kasia Rogowska, wychowawczyni klasy pierwszej. Każdy nowy, młody muzyk mógł przedstawić na swoim pierwszym poważnym występie swoje zdolności. Uczniowie grali na różnych instrumentach, takich jak: fortepian, skrzypce, flet, akordeon, wiolonczela. Wszystkie dzieci dały z siebie wszystko. Na koncert przybył Św. Mikołaj, który z wielkim zadowoleniem słuchał bardzo znanych kolęd, oraz różnych innych utworów. Po występach każdy mały artysta mógł usiąść na kolanach brodatego Mikołaja i dostać swój długo oczekiwany prezent. Wszystkim bardzo podobał się ten niesamowity dzień. Wszyscy już nie mogą się doczekać następnej wizyty Świętego.

Stefania Mitan-Abel


Powiązane artykuły

W milczeniu

10 listopada klasa VIII i IX, wraz z Panią Lilianą Florek i Panią Barbarą Łętowską, wybrały się na jednodniową wycieczkę do Oświęcimia. Zwiedzili obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Czytaj więcej

Mamo, mamo! Ja już gram!

31 maja w sali koncertowej odbył się koncert dla mam z okazji ich święta. Na takie uroczyste spotkanie zaprosili swoje mamy uczniowie z I klasy.

Czytaj więcej

Mikoszewo 2021. „Puls po plenerze”.

„Puls po plenerze” przygotowany przez uczennice z Fakultetu Literackiego z klasy VIII: Marię Bochnak, Barbarę Kowalskę i Natalię Styrczulę. „Puls” realizowany był w ramach warsztatów dziennikarskich prowadzonych przez panią Ewę Czerwieniec.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content