ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

7 grudnia odbył się Mikołajkowy Koncert, którego głównymi wykonawcami byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Pierwszoklasiści zagrali swój pierwszy w życiu koncert i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Honorowym gościem spotkania był Święty Mikołaj.

Nasi najmłodsi przygotowywali się do tego wydarzenia od początku roku szkolnego wraz ze swoimi nauczycielami instrumentów. Na scenę wychodzili nieco zdenerwowani, ale gromkie i życzliwe brawa publiczności pomagały im przezwyciężyć tremę. Wspierał ich także Święty Mikołaj, który miał dla każdego kilka życzliwych słów i oczywiście prezenty.

Do sali koncertowej przybyli także przedstawiciele samorządu szkolnego. Wręczyli swoim młodszym kolegom świąteczne pamiątki w postaci bombek wykonanych własnoręcznie przez gimnazjalistów z fakultetu plastycznego pod kierunkiem pani Lidii Rosińskiej.


Powiązane artykuły

Art FM – wydanie czwarte

Zapraszamy do wysłuchania audycji nagranej przez literatów z kl. VIII.

Czytaj więcej

I miejsce na Festiwalu Teatralnym

25 kwietnia klasa VI wzięła udział w XXVI Przeglądzie Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK i ze swoim spektaklem „Moja Bajka” wyreżyserowanym przez pana Krzysztofa Najbora zajęła I miejsce w etapie rejonowym. Występy oceniane przez jury […]

Czytaj więcej

Szkolna orkiestra w Tatrach

12 lutego 2016 roku w schronisku „Murowaniec” na Hali Gąsienicowej odbył się koncert naszej szkolnej orkiestry. Poświęcony został patronowi naszej szkoły – Mieczysławowi Karłowiczowi w 107 rocznicę śmierci oraz okazji 70 – lecia Państwowej Szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content