ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

7 grudnia odbył się Mikołajkowy Koncert, którego głównymi wykonawcami byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Pierwszoklasiści zagrali swój pierwszy w życiu koncert i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Honorowym gościem spotkania był Święty Mikołaj.

Nasi najmłodsi przygotowywali się do tego wydarzenia od początku roku szkolnego wraz ze swoimi nauczycielami instrumentów. Na scenę wychodzili nieco zdenerwowani, ale gromkie i życzliwe brawa publiczności pomagały im przezwyciężyć tremę. Wspierał ich także Święty Mikołaj, który miał dla każdego kilka życzliwych słów i oczywiście prezenty.

Do sali koncertowej przybyli także przedstawiciele samorządu szkolnego. Wręczyli swoim młodszym kolegom świąteczne pamiątki w postaci bombek wykonanych własnoręcznie przez gimnazjalistów z fakultetu plastycznego pod kierunkiem pani Lidii Rosińskiej.


Powiązane artykuły

Bitwa slamu – po raz pierwszy w Zakopanem

W piątek (03.12.10) o godzinie 17.00 w auli naszej szkoły odbył się wielki finał slamu poetyckiego. Slam prowadzony był przez najlepszych w Polsce slamerów: Wojtka Cichonia i Grzegorza Bruszewskiego. W bitwie słowa wzięli udział uczniowie […]

Czytaj więcej

,,Drugi dom”- teraz już na poważnie

Myślę, że nocowanie w szkole było bardzo ciekawym doświadczeniem, nigdy nie zastanawiałam się jak wygląda miejsce naszej nauki ,,po godzinach”. Naszym głównym zajęciem było oglądanie filmów, lecz nie zmienia to faktu, że było bardzo zabawnie […]

Czytaj więcej

Zagrali dla Mikołaja

7 grudnia 2015 roku o godzinie 11:30 uczniowie klasy 1 podstawowej Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej zagrali swój pierwszy koncert. Wystąpili dla rodziców i dla … Świętego Mikołaja.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content