ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

7 grudnia odbył się Mikołajkowy Koncert, którego głównymi wykonawcami byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Pierwszoklasiści zagrali swój pierwszy w życiu koncert i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Honorowym gościem spotkania był Święty Mikołaj.

Nasi najmłodsi przygotowywali się do tego wydarzenia od początku roku szkolnego wraz ze swoimi nauczycielami instrumentów. Na scenę wychodzili nieco zdenerwowani, ale gromkie i życzliwe brawa publiczności pomagały im przezwyciężyć tremę. Wspierał ich także Święty Mikołaj, który miał dla każdego kilka życzliwych słów i oczywiście prezenty.

Do sali koncertowej przybyli także przedstawiciele samorządu szkolnego. Wręczyli swoim młodszym kolegom świąteczne pamiątki w postaci bombek wykonanych własnoręcznie przez gimnazjalistów z fakultetu plastycznego pod kierunkiem pani Lidii Rosińskiej.


Powiązane artykuły

Junior reporter: Hania na „Wielkanocnym jaju”

28 marca 2016 roku w „lany poniedziałek” na Kalatówkach po raz osiemnasty odbyły się zawody na starym sprzęcie narciarskim o „Wielkanocne jajo” im. Krystyny Behounek. Wśród zawodników znalazła się również nasza uczennica, Hania Brzosko z […]

Czytaj więcej

Zobacz efekty warsztatów fotograficznych

Zapraszamy do oglądania zdjęć wykonanych przez uczniów klasy II gimnazjum podczas warsztatów fotograficznych prowadzonych przez pana Bogdana Kiwaka.

Czytaj więcej

Najlepsi z niemieckiego

9 listopada b. r. w naszej szkole odbył się 1 etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content