ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koncertowe spotkanie z Mikołajem

7 grudnia odbył się Mikołajkowy Koncert, którego głównymi wykonawcami byli najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Pierwszoklasiści zagrali swój pierwszy w życiu koncert i tym samym stali się pełnoprawnymi uczniami Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej. Honorowym gościem spotkania był Święty Mikołaj.

Nasi najmłodsi przygotowywali się do tego wydarzenia od początku roku szkolnego wraz ze swoimi nauczycielami instrumentów. Na scenę wychodzili nieco zdenerwowani, ale gromkie i życzliwe brawa publiczności pomagały im przezwyciężyć tremę. Wspierał ich także Święty Mikołaj, który miał dla każdego kilka życzliwych słów i oczywiście prezenty.

Do sali koncertowej przybyli także przedstawiciele samorządu szkolnego. Wręczyli swoim młodszym kolegom świąteczne pamiątki w postaci bombek wykonanych własnoręcznie przez gimnazjalistów z fakultetu plastycznego pod kierunkiem pani Lidii Rosińskiej.


Powiązane artykuły

Dla nauczycieli granie

W poniedziałek, 14 października o godzinie 11.00, w sali koncertowej w szkole muzyczne, odbył się koncert z okazji Dnia Nauczyciela, na którym zagrali uczniowie z klasy drugiej i trzeciej szkoły artystycznej.

Czytaj więcej

Pierwsze w tym roku pokazy teatralne

„Dziewczynka z zapałkami”, „Królowa Śniegu”, „Sąd nad muchą” i „Moja bajka” to tytuły spektakli, które mieliśmy okazję zobaczyć na małej scenie Teatru Witkacego w poniedziałek, 24 stycznia. W bajkowe postacie, te znane i nieznane, wcielili […]

Czytaj więcej

POZDRAWIAMY Z PLENERU W KRYNICY MORSKIEJ

Już od trzech dni uczniowie naszej szkoły podbijają Krynicę Morską. W piątek rozpoczął się nasz coroczny, nadmorski plener artystyczny. Pogoda nie sprzyja nam za bardzo, ale różnorodność zajęć pozwala, by na chwilę zapomnieć o chłodnym […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content