ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koniec karnawału w POSA

W piątek, 28 lutego, w ostatni dzień karnawału, odbyła się druga w tym roku szkolnym dyskoteka. Miała być to zabawa karnawałowa, w przebraniach, lecz większość uczniów ubrała się normalnie. Impreza zorganizowana była w sali lustrzanej. Didżejem był nasz gość, Wawrzyniec Woźniak. Uczniowie klas IV-VI miały się bawić od godziny 17:00 do 19:00, gimnazjum od 18:00 do 20:00, ale cała dyskoteka skończyła się wcześniej, bo o 19:00. Po zakończeniu imprezy większość gimnazjum udała się na ,,After Party” do domu Julii Frys.

Ogólnie dyskoteka była udana, tylko niektórym uczniom nie spodobało się wcześniejsze zakończenie imprezy.

Emilia Tycner


Powiązane artykuły

Podwodne szaleństwo

Tytuł „piranii” w szkolnym konkursie TOPIKI, czyli w wyborach na najpopularniejszego ucznia zdobyła Lidia Król z klasy III , „delfinem” został Maks Rzepka z klasy VI, a tytuł „rekina” otrzymał Klimek Bachleda z klasy IX. […]

Czytaj więcej

Twórcze Szaleństwo

W październiku w ramach zajęć biologii z panią Pauliną Zimak klasa pierwsza gimnazjum prezentowała modele komórek roślinnych, zwierzęcych lub bakterii. Projekty zleciła pani Paulina wszystkim uczniom w ramach realizowania tematu „Komórkowa budowa organizmów”.

Czytaj więcej

Rzeźba utworu muzycznego

Piątego i szóstego kwietnia bieżącego roku, gimnazjaliści z fakultetu plastycznego brali udział w warsztatach z płaskorzeźby. Warsztaty odbyły się w naszej szkole.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content