ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Koniec roku – życzymy udanych wakacji

Słoneczna pogoda towarzyszyła uczniom  i nauczycielom w dniu zakończenia roku szkolnego. W związku z tym tegoroczna uroczystość w naszej szkole odbyła się w atmosferze piknikowej, na tarasie przy Białym Domu. Podczas ostatniego, w tym roku szkolnym, spotkania w szkole dla zebranej publiczności zagrały dwa zespoły: duet Kasi Lassak i Maćka Kiełpińskiego i zespół „Panna Zuzanna i Czarni Jeźdźcy”. Natomiast w szkolnym ogrodzie można było oglądać dwie wystawy: „Turcja 2011” przygotowaną pod kierunkiem pani Renaty Mrowcy i pani Ewy Czerwieniec oraz tajemniczą wystawę „X” (składającą się z serii zdjęć wykonanych przez niemal wszystkich uczniów naszej szkoły w programie Photo boof), której pomysłodawcą był pan Tomasz Paluch a wykonawcami Maciej Najbor i Konrad Jonek z kl. III/g.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom życzymy udanych wakacji.

(red)

no images were found


Powiązane artykuły

Popularność to nie wszystko

W tym roku nasze „Topiki”, czyli konkurs na najpopularniejszego ucznia naszej szkoły będzie odbywał się pod hasłem „Hawaje”. Finał zapowiedziano na 27 maja 2015 w Sali koncertowej, w budynku PSM o godzinie 10.00.

Czytaj więcej

Dla marszałka Piłsudskiego

10 listopada nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Sztafetowym Biegu Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. Sztafeta z podstawówki zajęła ósme miejsce, a grupa z gimnazjum szóste.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content