ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Konkurs na najpiękniejszą pisankę rozstrzygnięty!

Zwycięzcami  konkursu na najpiękniejsze Wielkanocne jajko w kategorii klas I-V została klasa III, drugie miejsce zajęła klasa II, a klasa V zajęła miejsce III. Natomiast w kategorii klas starszych VI-VIII na pierwszym miejscu znalazła się klasa VII, która dodatkowo otrzymała nagrodę publiczności – Grand Prix. II miejsce klasa VIII, z kolei III klasa VI. 
 

Konkurs na najpiękniejsze Wielkanocne jajko, który zorganizował samorząd szkolny. Odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. Zadaniem każdej klasy było wspólne przyozdobienie wielkanocnego jajka. Pomysły okazały się bardzo ciekawe.
Maria Bochnak
 

Powiązane artykuły

Zmiany w szkolnej kuchni

Do powakacyjnych niespodzianek w naszej szkole należą także zmiany w szkolnej stołówce. Wieść o tym, że pracująca do tej pory pani Zosia zrezygnowała z pracy, a na jej miejsce weszła pani Jadwiga rozeszła się po […]

Czytaj więcej

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Czytaj więcej

Wariacje na poplenerowym pokazie

W poniedziałek (18.10) w Zakopiańskim Centrum Edukacji odbył się pokaz, na którym uczniowie naszej szkoły przedstawili efekty swojej pracy twórczej podczas pleneru artystycznego w Mikoszewie. Była wystawa prac plastycznych i literackich, pokaz grup tanecznych i […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content