ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Konkurs na najpiękniejszą pisankę rozstrzygnięty!

Zwycięzcami  konkursu na najpiękniejsze Wielkanocne jajko w kategorii klas I-V została klasa III, drugie miejsce zajęła klasa II, a klasa V zajęła miejsce III. Natomiast w kategorii klas starszych VI-VIII na pierwszym miejscu znalazła się klasa VII, która dodatkowo otrzymała nagrodę publiczności – Grand Prix. II miejsce klasa VIII, z kolei III klasa VI. 
 

Konkurs na najpiękniejsze Wielkanocne jajko, który zorganizował samorząd szkolny. Odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. Zadaniem każdej klasy było wspólne przyozdobienie wielkanocnego jajka. Pomysły okazały się bardzo ciekawe.
Maria Bochnak
 

Powiązane artykuły

Święto Nauki

W dniach 7-8 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Hotelarsko Turystycznych w Zakopanem odbył Festiwal Nauki, w którym udział wzięło dwóch uczniów naszej szkoły – Andrzej Gut – Mostowy i Bronisław Gębik.

Czytaj więcej

Andrzejki dla wybranych

W piątek, 26 listopada w świetlicy Białego Domu odbyły się Andrzejki dla klasy ósmej.  

Czytaj więcej

„Przez Znaczenie” znowu na scenie

Grupa muzyczna złożona z absolwentów naszej szkoły, znana pod nazwą „Przez Znaczenie” wystąpi wkrótce w finale ogólnopolskiego konkursu twórców i wykonawców „PIOSENKARNIA”. Będzie można ich posłuchać 12 listopada w Centrum Kultury ROTUNDA w Krakowie. Organizatorem […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content