ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

W tym roku zmagania uczestników odbywały się w salce teatralnej przy kościele p.w. Swiętej Rodziny. Klasa VI dla szkoły wytańczyła wyróżnienie. Do finału dostały się dwa inne zespoły „Scandal” i „Mini Rox”. W części wokalnej, niestety, nikomu z naszej szkoły nie udało się wyśpiewać nominacji do drugiego etapu, ale za to absolwentka POSA, Olga Gębik jedzie na finały do Dobrzyc.

Joanna Czubernat


Powiązane artykuły

Przyroda w obiektywie nagrodzona

Ewelina Szymusiak z klasy 2 gimnazjum zajęła 1 miejsce w Szkolnym Konkursie Fotograficznym „Przyroda w obiektywie”,w którym udział wzięli uczniowie z klas gimnazjalnych POSA w Zakopanem.

Czytaj więcej

Wybory samorządowe – wszechobecna kampania na ostatnią chwilę

24 października odbyły się wybory samorządowe – jedna z imprez w największym stopniu wpływająca na życie i losy naszej szkoły. Wprawdzie sama kampania rozpoczęła się w ostatniej chwili, to pochłonęła ona wielu uczniów, a w […]

Czytaj więcej

Instrumenty w akcji

18 i 19 marca w sali koncertowej w naszej szkole zorganizowano audycje dla przedszkolaków, w czasie których na instrumentach zagrali uczniowie naszej szkoły. W dodatku we wtorek 22 marca odbyły się przesłuchania klas fortepianu szkoły […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content