ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

W tym roku zmagania uczestników odbywały się w salce teatralnej przy kościele p.w. Swiętej Rodziny. Klasa VI dla szkoły wytańczyła wyróżnienie. Do finału dostały się dwa inne zespoły „Scandal” i „Mini Rox”. W części wokalnej, niestety, nikomu z naszej szkoły nie udało się wyśpiewać nominacji do drugiego etapu, ale za to absolwentka POSA, Olga Gębik jedzie na finały do Dobrzyc.

Joanna Czubernat


Powiązane artykuły

Region zwiedzony

29 kwietnia odbyła się druga wycieczka klasy 2 gimnazjum w ramach przedmiotu Wiedza o Regionie. Swoją ostatnią wycieczkę ma też za sobą klasa 1 gimnazjum.

Czytaj więcej

Street art i fotografia

26 listopada w Teatrze Witkacego odbyła się prezentacji festiwalu „Karpaty Offer’’. Celem tego projektu było przedstawienie zakopiańskiej publiczności idei festiwalu a w szczególności Street Artu, czyli malowania artystycznego spreyami oraz zdjęć pana Bogdana Kiwaka fotografika […]

Czytaj więcej

Pierwszy „normalny” tydzień

Już minął pierwszy tydzień nauki w szkole. Przez ostatnie tygodnie klasy 5-8 uczyły się przez internet. Na szczęście w poniedziałek, 21.02 wszyscy uczniowie spotkali się w szkole i jak na razie nie zapowiada się na […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content