ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”

20 maja odbył się w naszej szkole konkurs tańca „Ten – Tu – Tan”. Organizatorem konkursu byla pani Monika Koba. Wzięło w nim udział 14 uczestników w tańcu solo i w tańcu grupowym. Jako solistka zgłosiła się Wiktoria Zachwieja z klasy VI, a wśród grup oglądaliśmy: Olgę Gębik, Dagmarę Jarzyńską, Aleksandrę Marcisz z klasy IV, Jadwigę Możdżeń i Zosię Zielińską z klasy IV, Katarzynę Pilarską i Justynę Sikorę z klasy V i Marynę Gąsienicę – Byrcyn, Katarzynę Lipińską, Marię Przekupień, Wiktorię Zachwieję, Weronikę Zawiłę i gościnnie przyszłą naszą uczennicę Aleksnadrę Hulbój z klasy VI.

Jury w składzie: Ewa Czerwieniec, Monika Koba, Tomasz Paluch, Konrad Jonek (klasa II/g), Kasia Walczewska (kl. III) zdecydowało o przyznaniu następujących nagród:

I miejsce: Olga Gębik, Dagmara Jarzyńska, Aleksandra Marcisz z klasy IV,

II miejsce: Katarzyna Pilarska i Justyna Sikora z klasy V,

III miejsce: Wiktoria Zachwieja z klasy VI.

Laureatkom i wszystkim uczestnikom konkursu – gratulujemy!


Powiązane artykuły

Plenerowe media – przed spotkaniem na poplenerowym pokazie

Rok szkolny 2015/2016 rozpoczęty. Nasza szkoła, jak zwykle, „ruszyła” od wyjazdu na plener artystyczny nad polskie morze. W tym roku wybraliśmy ponownie Sianożęty. Było artystycznie, twórczo, kreatywnie. Opowiemy  o tym na pokazie poplenerowym, który zaplanowaliśmy […]

Czytaj więcej

Komplet medali

14 lutego odbyła się trzecia edycja XL Zakopiańskiej Ligi Łyżwiarskiej, w której uczniom naszej szkoły udało się wywalczyć 1 złoto, 1 srebro oraz 1 brąz.

Czytaj więcej

Słowna bitwa wygrana przez Dominika!

5 grudnia o godzinie 16:00 w Dworcu Tatrzańskim odbył się Slam Poetycki, który był podsuwaniem kilkudniowych warsztatów odbywających się w naszej szkole. W tym roku mistrzem slamowania został Dominik Prusinowski. Oraganizatorem warsztatów była Akademia Młodego […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content