ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Którędy na Hawaje?

W czwartek 28 maja, 2015 roku, w sali koncertowej naszej szkoły odbyły się coroczne TOPIKI-wybór najpopularniejszego ucznia w szkole. Konkurs jest rozgrywany w trzech kategoriach: klasy od I-III, IV-VI i gimnazjum.  Kategorie miały swoje nazwy: klasy od I- III „Hula”, klasy IV- VI „Lej” i gimnazjum „Surf”.W tym roku zwycięzcami zostali: Franciszek Suchowian z klasy I, Maria Michniewska z klasy VI oraz Martyna Kasprzycka z klasy VIII.

Organizatorem TOPIK-ów był , jak co roku, fakultet literacki z klasy III gimnazjum. Tematem imprezy były „Hawaje”. Uroczystość prowadziły Olga Gębik oraz Stefania Mitan- Abel. Topiki rozpoczęły się o godzinie 9.00 i jak zwykle, na początek przeprowadzono konkurs na najlepiej przebraną klasę. Stroje oceniane były przez p. Aleksandrę Kowal- Kozłowską, p. Annę Maciejewską oraz p. Krzysztofa Wiśniowskiego. W klasach od I- III wygrała klasa II, w kategorii IV- VI  klasa VI i w kategorii gimnazjum klasa I. Następnie rozpoczęły się występy klas, promujące swoich kandydatów. W tym roku nie można było nakręcać filmów. Wszystko miało dziać się na żywo.

Po krótkich prezentacjach, które w większości nawiązywały do tańca Hula, ale nie tylko, odbyło się głosowanie. Żaden uczeń nie mógł głosować na swoją klasę. Pozliczeniu głosów w pierwszej kategorii Topikiem został Franciszek Suchowian, w dugiej zwyciężyła Maria Michniewska reprezentująca klasę VI, a w trzeciej kategorii wygrała Martyna Kasprzycka, z klasy II gimnazjum. Nagrodą były statuetki – ananasy oraz pieniądze dla klasy. Fundatorem, jak co roku, jest Rada Rodziców POSA.

Kasia Walczewska

fot. Aleksandra Kozłowska


Powiązane artykuły

„Artystyczna” na nartach i snowboardzie

28 stycznia, tuż przed rozpoczęciem zimowych ferii odbyły się szkolne zawody w narciarstwie i snowboardzie. Wzięli w nich udział uczniowie ze wszystkich klas od najmłodszych pierwszaków do ostatniej klasy gimnazjum. Zawody odbyły się na stoku […]

Czytaj więcej

Gwiazdy internetowego teatru?

– Mieliśmy ogromne szczęście, że termin przysyłania prac został przedłużony, inaczej nie moglibyśmy wystartować. Przedstawienie nie było dla nas nowością, ponieważ wystawiałyśmy je w czerwcu, ale za to ciekawym doświadczeniem było wczucie się w gwiazdę […]

Czytaj więcej

Konkurs fotgraficzny – głosowanie

LINK: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdGdjPyvHfZWOm_IItLQKWgbtSZ4HIRzfO9IzIduf1mxGUnzw/viewform?usp=send_form

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content