ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Kulig z nocną panoramą Zakopanego w tle

W piątek, 15 lutego klasa VI wraz ze swoją wychowawczynią skorzystała z uroków tegorocznej zimy i wybrała się na kulig. Wyprawa odbyła się wieczorową porą, więc dodatkową atrakcją były pochodnie oświetlające sanie  i piękne widoki na nocne Zakopane.

Wycieczka rozpoczęła się wyjazdem kolejką na Gubałówkę, bo na jej szczycie czekały na szóstoklasistów sanie. Przejazd zakończył się na Rafaczówkach, gdzie rozpalono ognisko i można było upiec kiełbaski. Po obfitym i smacznym posiłku przyszedł czas śnieżne zabawy. Ogromne wrażenie zrobił na wszystkich widok roztaczający się ze szczytu Gubałówki. Nocne, rozświetlone  Zakopane wyglądało tego dnia przepięknie.

(ecz)


Powiązane artykuły

Laury dla najlepszych poetów

W piątek, 28 marca 2014 r. w auli naszej szkoły odbyła się Gala Poezji. Zwycięzcami tegorocznego konkursu zostali: Mikołaj Motyka, Antonina Kudasik oraz Kacper Hubicki.

Czytaj więcej

Różnica wieku nie może przeszkodzić w dobrej zabawie

Na Równi Krupowej 27 września odbyły się zawody biegowe. Nieopodal naszej szkoły o godzinie 11:00 uczestnicy zawodów wystartowali do biegu. W zawodach mogli wziąć udział uczniowie z podstawówki, gimnazjum, oraz liceum. Z Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły […]

Czytaj więcej

Smyczki i gitary

W poniedziałek 16 grudnia 2013 roku o godz. 10.00 w auli naszej szkoły odbyła się audycja uczniów klasy II i III POSA. Wystąpiły dzieci należące do sekcji instrumentów smyczkowych i gitary. Koncert prowadził nauczyciel gitary […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content