ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Las w klasie

10.10.2017r. klasa druga gimnazjum urządziła sobie w sali swój własny las.

Każdy z uczniów w ramach lekcji biologii z panią Pauliną Zimak-Piekarczyk, miał za zadanie przynieść dowolny rodzaj gałęzi drzewa iglastego. Niektórzy bardzo się zaangażowali, przez co klasa zamieniła się w mały las. Większość osób na początku narzekała na zapach, który nie mógł ich opuścić przez cały dzień, ale po kilku lekcjach przywykli do nowego klimatu w klasie. Uczniowie dowiedzieli się jak rozróżniać iglaki. Okazało się, że wśród gałęzi znalazły się gatunki pod ochroną. Klasa druga zaprasza do zwiedzenia ich lasu.

Sandra ŚlusarzPowiązane artykuły

Nowy sposób na kartkówki

23 listopada na lekcji chemii z klasą VIII, pani Paulina Zimak-Piekarczyk zastosowała nowy, multimedialny sposób kartkówki.

Czytaj więcej

Nieznane zakamarki historii

15 grudnia 2010 roku, dwóch uczniów naszej szkoły: Aleksandra Chrobak i Konrad Jonek, wraz z panią od historii, Ireną Świerczyńską udali się do Gimnazjum numer 1 w Zakopanem, aby napisać II etap olimpiady historycznej. Uczniowie […]

Czytaj więcej

Dla marszałka Piłsudskiego

10 listopada nasi uczniowie wzięli udział w XXIV Sztafetowym Biegu Niepodległości im. Józefa Piłsudskiego. Sztafeta z podstawówki zajęła ósme miejsce, a grupa z gimnazjum szóste.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content