ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Lepsze życie za drugie życie

Klasa IV wraz ze swoją wychowawczynią panią Agnieszką Warek-Leks wywalczyła oczyszczacz powietrza, który od teraz będzie zapewne sprawiał, że w ich sali nauka będzie o wiele przyjemniejsza.

Urządzenie jest nagrodą w konkursie organizowanym przez Tatrzański Park Narodowy pt. „Drugie życie śmieci”. Jak nazwa konkursu wskazuje, należało zrobić nowy przedmiot codziennego użytku (praktyczny lub służący np. do zabawy) ze śmieci.
Klasa 4 zrobiła dwa pojemniki wielofunkcyjne, ramkę na zdjęcia oraz dwa roboty. Gratulujemy pomysłowości.
(red)

Powiązane artykuły

Długo oczekiwane rozdanie nagród

14 października w godzinach lekcyjnych w sali koncertowej naszej szkoły odbyło się rozdanie nagród za literacki konkurs szkolny “Liryczna POSA”. Odebrali je laureaci z konkursu zeszłorocznego. Gala nie mogła się odbyć we właściwym czasie  ze […]

Czytaj więcej

Camera Obscura w rękach gimnazjalistów

13 maja w godzinach południowych w naszej szkole miały miejsce warsztaty fotografii otworkowej PINHOLE z p. Bogdanem Kiwakiem- specjalistą w tejże dziedzinie. Zajęcia odbywały się dla klas pierwszej gimnazjum, która podzielona była na grupy, natomiast […]

Czytaj więcej

W rytmach afrykańskich – wspomnienia z pleneru klasy IV

Przedstawiamy kolejne wspomnienia z naszego pobytu w Jarosławcu na plenerze artystycznym. Tym razem o wydarzeniach, które najmilej wspomina klasa IV.

Czytaj więcej
Skip to content