ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Mamy nowy samorząd

14 października, w naszej szkole odbyły się wybory do samorządu szkolnego. Zorganizowała je klasa druga gimnazjum. Prowadzącymi spotkanie wyborcze były: Zuzanna Lebda i Angelika Jurkowska.

Z każdej klasy, od drugiej do dziewiątej startowało dwóch kandydatów. W wyborach nie brała udziału a klasa pierwsza ze względu na zbyt młody wiek uczniów. W skład samorządu weszły po trzy osoby z największą liczbą głosów z gimnazjum oraz trzy osoby z największą liczbą głosów z podstawówki.

Największe poparcie spośród kandydatów gimnazjalnych uzyskali:

1.Ola Banak , kl. VIII – 47 głosów

2.Marysia Michniewska, kl. VII– 17 głosów

3. ex aequo: Jasiek Kudasik i Bronek Gębik, kl. IX – po 11 głosów

Spośród kandydatów klas podstawowych:

1.Ola Bulas, kl. IV– 29 głosów

2.Maks Rzepka, kl. VI– 12 głosów

3.Marysia Majcher, kl. III – 10 głosów

Osoby te tworzą teraz samorząd szkolny na rok 2015/16.

Aga


Powiązane artykuły

Światło, kamera i akcja!

24 lutego, klasa siódma z fakultetu literackiego pojechała wraz z ich nauczycielką od dziennikarstwa i scenariuszy, Ewą Czerwieniec do Warszawskiej Szkoły Filmowej na warsztaty filmowe.

Czytaj więcej

Otwarte dla szóstek!

23 marca 2015 r. klasa szósta naszej szkoły poszła na otwarty dzień do Gimnazjum nr 2 im. Józefa Tischnera. Z okazji pierwszego dnia wiosny, nauczyciele szkoły nr 2 przygotowali współczesną inscenizację ,,Balladyny” Juliusza Słowackiego.

Czytaj więcej

Jesienne obrazy na jesień życia

28 października uczniowie fakultetu plastycznego z klasy 2 i 3 gimnazjum wybrali się do Domu Seniora w Rokicinach. Ich celem było stworzenie obrazów, które następnie zawisną w pokojach mieszkańców. Wyjazd zorganizowali Pani Elżbieta Rybowicz i […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content