ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Medalowe szaleństwo artystów

W piątek, 28 listopada uczniowie naszej szkoły wspaniale zaprezentowali się na Międzyszkolnych Zawodach Pływackich, które odbyły się na 25 metrowym basenie COS-u w Zakopanem. Nasi starsi zawodnicy- gimnazjaliści w sumie zdobyli 6 medali a młodsi – 3.

Złote medale wypływali: Marcelina Jasińska (50m stylem dowolnym), Jan Fijałkowski (50m stylem dowolnym) i Natalia Paluch (50m stylem klasycznym). Natomiast srebrne medale trafiły do: Miry Fecko (50m stylem dowolnym) i Katarzyny Walczewskiej (50m stylem klasycznym). Starsi artyści wystartowali również w sztafecie, w której zdobyli złoty medal. Jeśli chodzi o młodszych zawodników, złoty medal zdobyła Zosia Stankiewicz (25m stylem klasycznym), srebrny medal – Nikoletta Cygan (25m stylem dowolnym), a brązowy medal – Franek Kudasik (25m stylem dowolnym).

Osiągnięcia naszych uczniów na tych zawodach, są kolejnym dowodem na to, że artyści są dobrzy nie tylko w sztuce, ale też i w pływaniu.

Natalia


Powiązane artykuły

Nasze rozmowy: Ratujmy Zakopane z agonii

rozmowa z Łukaszem Filipowiczem, inicjatorem stowarzyszenia „Made in Zakopane”

Czytaj więcej

Ile wiesz o bł. ks. Jerzym Popiełuszko – wyniki konkursu

17 marca odbył się w Zakopanem międzygimnazjalny konkurs poświęcony wiedzy na temat ks. Jerzego Popiełuszki. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce. W skład grupy konkursowej z POSA wchodzili: Ela Trzaskoś, Agata Krząstek, Kinga Dusik oraz […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content