ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Mikołajkowe tradycje

6 grudnia, jak co roku, odbyły się w naszej szkole Mikołajki dla klas od I do III, na których pierwszoklasiści zagrali na  swoim pierwszym w życiu koncercie odbywającym się dodatkowo w obecności Świętego Mikołaja. Najmłodsi  zostali również pasowani na ucznia Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej.

 

Mimo, iż nasi uczniowie uczą się teraz w innym miejscu z powodu remontu naszej szkoły, nie przeszkodziło to w zorganizowaniu Mikołajek, które odbyły się w szkolnej świetlicy. Rozpoczęły się  koncertem uczniów klasy pierwszej prezentujących utwory, których uczyli się od początku roku szkolnego. Były również występy taneczne innych klas, piosenka dla Mikołaja, oraz pasowanie najmłodszych uczniów.

Wielką atrakcją tego dnia był Święty Mikołaj, który po oglądnięciu wszystkich występów rozdał dzieciom prezenty.

Hanna Brzosko


Powiązane artykuły

Świąteczny koncert

20 grudnia 2010 roku o godzinie 18.00 rozpoczął się w naszej szkole koncert świąteczny. Był on zorganizowany przez panią Mirosławę Lubowicz, która akompaniowała na fortepianie śpiewającym uczniom, czyli młodzieży z gimnazjum POSA, absolwentom szkoły, młodzieży […]

Czytaj więcej

Zestaw podręczników na rok szkolny 2010/2011

Plik do pobrania udostępniony jest w formacie pdf. Jeśli po kliknięciu na link plik nie otworzy się  automatycznie, należy pobrać i zainstalować w komputerze program Acrobat Reader.

Czytaj więcej

Zakopiańskie przedwiośnie

5 marca uczniowie klasy VIII odwiedzili wystawę w Miejskiej Galerii Sztuki. To kolejna klasa z naszej szkoły, która udała się na wystawę podczas lekcji wychowawczej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content