ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Miss and Mister Underwater

Ruszyły przygotowania ,,Topików”- corocznego konkursu na najpopularniejszą osobę w szkole. Organizatorami zabawy jest klasa IX, a tematem Topików w tym roku został ,,Podwodny świat”.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

klasy 1-3 ,,Piranie”

klasy 4-6 ,,Delfiny”

klasy 7-9 ,,Rekiny”

Topiki dzielą się na wybory wewnętrznoklasowe, w których każda klasa wybiera swojego kandydata oraz na ogólnoszkolne, w których prezentuje go ona w jak najbardziej atrakcyjny i ciekawy sposób.

Wielki Finał odbędzie się 25 maja w sali koncertowej naszej szkoły. Każda klasa zobowiązana jest w ten czas przygotować występ artystyczny, który nie może trwać dłużej niż 5 minut, inaczej organizatorzy konkursu mogą przerwać przedstawienie. Od poprzedniego roku Topiki zaczęły nie przyjmować występu złożonego z samego filmu przygotowanego przez klasę. Może ona jednak uwzględnić film w popisie, lecz musi być on połączony z występem na żywo. Jako nagrodę wygrana klasa otrzyma statuetkę, dyplom oraz nagrody ufundowane przez radę rodziców POSA.

Poza głównymi atrakcjami jakimi będą oczywiście występy poszczególnych klas, przewidziane są też quizy i zabawy, a nawet konkurs na najlepiej przebraną klasę, jednak pojawia się tu warunek iż każdy z członków danej klasy musi być przebrany.

Najpewniej, jak co roku formy występów będą różne i kreatywne, zważając na co, już nie możemy doczekać się odległego Wielkiego Finału Topików.

Aga


Powiązane artykuły

Jeżeli biegacz jest patriotą, to patriota jest biegaczem?

Czy w naszej szkole rośnie nowe pokolenie patriotów? Tego można się chyba spodziewać po tym, jak 7 listopada uczniowie i nauczyciele hucznie obchodzili Święto Niepodległości. Uczciliśmy je muzycznie i sportowo.

Czytaj więcej

Koniec roku – życzymy udanych wakacji

Słoneczna pogoda towarzyszyła uczniom  i nauczycielom w dniu zakończenia roku szkolnego. W związku z tym tegoroczna uroczystość w naszej szkole odbyła się w atmosferze piknikowej, na tarasie przy Białym Domu. Podczas ostatniego, w tym roku […]

Czytaj więcej

Persowie na scenie

W czwartek, 28 września bieżącego roku w naszej szkole mieliśmy zaszczyt gościć muzyków z Iranu.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content