ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Miss and Mister Underwater

Ruszyły przygotowania ,,Topików”- corocznego konkursu na najpopularniejszą osobę w szkole. Organizatorami zabawy jest klasa IX, a tematem Topików w tym roku został ,,Podwodny świat”.

Konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:

klasy 1-3 ,,Piranie”

klasy 4-6 ,,Delfiny”

klasy 7-9 ,,Rekiny”

Topiki dzielą się na wybory wewnętrznoklasowe, w których każda klasa wybiera swojego kandydata oraz na ogólnoszkolne, w których prezentuje go ona w jak najbardziej atrakcyjny i ciekawy sposób.

Wielki Finał odbędzie się 25 maja w sali koncertowej naszej szkoły. Każda klasa zobowiązana jest w ten czas przygotować występ artystyczny, który nie może trwać dłużej niż 5 minut, inaczej organizatorzy konkursu mogą przerwać przedstawienie. Od poprzedniego roku Topiki zaczęły nie przyjmować występu złożonego z samego filmu przygotowanego przez klasę. Może ona jednak uwzględnić film w popisie, lecz musi być on połączony z występem na żywo. Jako nagrodę wygrana klasa otrzyma statuetkę, dyplom oraz nagrody ufundowane przez radę rodziców POSA.

Poza głównymi atrakcjami jakimi będą oczywiście występy poszczególnych klas, przewidziane są też quizy i zabawy, a nawet konkurs na najlepiej przebraną klasę, jednak pojawia się tu warunek iż każdy z członków danej klasy musi być przebrany.

Najpewniej, jak co roku formy występów będą różne i kreatywne, zważając na co, już nie możemy doczekać się odległego Wielkiego Finału Topików.

Aga


Powiązane artykuły

Mistrzowie slamu 2015

Bronek Gębik został zwycięzcą tegorocznego slamu poetyckiego. Jak co roku w naszej szkole odbyły się warsztaty poetyckie zakończone turniejem słowa mówionego.

Czytaj więcej

W finale konkursu filmowego

Gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Anna Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka zostali finalistami Ogólnopolskiego Konkursu Filmowego „Zoom na młodzież”. Na festiwal filmowy zgłosili wyprodukowany podczas tegorocznego […]

Czytaj więcej

Junior reporter: Artyści w górach

W dniu 11.06.2014 klasy 1,2 i 3 pojechały na plener w góry na Halę Gąsienicową do Schroniska ,,Murowaniec”.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content