ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Młody Witkacy i młodzi artyści

3 czerwca o godzinie 18.00 w sali rytmicznej naszej szkoły odbył się spektakl uczniów klasy ósmej.

Przygotowani przez pana Krzysztofa Najbora zaprezentowali parę scenek napisanych przez Stanisława Witkacego w wieku 7 lat. Sceny dotyczyły koncepcji „snu”, w którym wszystko może się zdarzyć. Pokazana była brutalność w teraźniejszych czasach i przemęczenie urządzeniami elektronicznymi, z którymi każdy z nas na codzień ma kontakt. Na widowni zasiedli nauczyciele, rodzina i znajomi.

Barbara Kowalska, kl. VIII

 


Powiązane artykuły

Żyjąca klasa – III g

6 kwietnia uczniowie z trzeciej klasy gimnazjalnej naszej szkoły na dwie godziny ​zamienili zakopiańskie Krupówki w teatr, gdzie Oni sami stali się aktorami a widownią zostali przypadkowi przechodnie.

Czytaj więcej

Zacznij od Bacha

Maks Łagodzic, uczeń klasy pierwszej POSA, ma nietypowy dla swojego wieku gust muzyczny – lubi słuchać piosenek takich wykonawców jak Marek Grechuta czy Zbigniew Wodecki.  Maks, przy pomocy swojej wychowawczyni, pani Anny Maciejewskiej przygotował nagranie […]

Czytaj więcej

Włączmy się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Ruszyły przygotowania  do 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  W Zespole Szkół Hotelarsko -Turystycznych w Zakopanem działa sztab Orkiestry. Szefowa sztabu przesyła informacje dotyczące możliwości włączenia się do akcji:

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content