ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Młodzi artyści

W poniedziałek 14 marca, w naszej szkole odbyła się audycja instrumentów strunowych. O godzinie 17.00 w sali koncertowej ZPSA zgromadzili się uczniowie w różnych kategoriach wiekowych. Artyści zaprezentowali nam po jednym z utworów, które przygotowali w tym roku szkolnym, pod nadzorem nauczycieli takich jak: pan Cezary Wagner, pan Stanisław Lubowicz, pan Krzysztof Sadłowski, pani Zofia Ziach, pani Ilona Latocha-Dylewska, pani Grażyna Knapik-Dąbrowska oraz pani Teresa Piwowarczyk. Wykonali dzieła najwybitniejszych kompozytorów min. J.S.Bacha, W.A.Mozarta, G.F.Haendla itp.

Jak większość z nas, uczniowie delikatnie się stresowali przed wyjściem na scenę, jednak pomimo nerwów doskonale sobie poradzili. Dzieci były dzielnie wspierane przez zgromadzonych na sali, a wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni poziomem reprezentowanym przez młodych artystów.

Zuzanna Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

ArtFM

W tym roku na plenerze literaci z klasy VIII wraz z p. Ewą Czerwieniec i p. Tomaszem Paluchem podjęli się nowego wyzwania.

Czytaj więcej

Każdy Święty chodzi uśmiechnięty

31.10.2017r. odbył się bal świętych organizowany przez panią Lilianę Florek.

Czytaj więcej

Nasza szkoła doczekała się pracy doktorskiej

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem doczekała się napisania pracy doktorskiej, której była przedmiotem. W czwartek, 21 października, jej autorka, pani Marta Galewska – Kustra obroniła pracę przed komisją doktorską na Wydziale Nauk o Wychowaniu […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content