ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Młodzi artyści

W poniedziałek 14 marca, w naszej szkole odbyła się audycja instrumentów strunowych. O godzinie 17.00 w sali koncertowej ZPSA zgromadzili się uczniowie w różnych kategoriach wiekowych. Artyści zaprezentowali nam po jednym z utworów, które przygotowali w tym roku szkolnym, pod nadzorem nauczycieli takich jak: pan Cezary Wagner, pan Stanisław Lubowicz, pan Krzysztof Sadłowski, pani Zofia Ziach, pani Ilona Latocha-Dylewska, pani Grażyna Knapik-Dąbrowska oraz pani Teresa Piwowarczyk. Wykonali dzieła najwybitniejszych kompozytorów min. J.S.Bacha, W.A.Mozarta, G.F.Haendla itp.

Jak większość z nas, uczniowie delikatnie się stresowali przed wyjściem na scenę, jednak pomimo nerwów doskonale sobie poradzili. Dzieci były dzielnie wspierane przez zgromadzonych na sali, a wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni poziomem reprezentowanym przez młodych artystów.

Zuzanna Zarycka, kl. II/g


Powiązane artykuły

Wszystko po studencku

25 marca bieżącego roku uczniowie gimnazjum z naszej szkoły wyruszyli do Krakowa na Ogólnopolski Przegląd Teatrów Studenckich i Niszowych „Epizod”. W ramach tej imprezy druga gimnazjum wystąpiła ze swoim spektaklem a zespół muzyczny pod kierunkiem […]

Czytaj więcej

Plenerowe radio

Fakultet literacki z klasy VIII próbuje, zwykle na plenerze, swoich sił w przygotowywaniu audycji radiowych. Zapraszamy do posłuchania audycji radiowych ART FM, które powstały w tym roku w Jarosławcu.

Czytaj więcej

Junior reporter: Najmłodsi w Tatrach

Od 1 do 3 czerwca klasy I, II i III szkoły artystycznej przebywały na plenerze w Dolinie Roztoki.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content