ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Muzyczna rozgrzewka, Żywiec wytypowany

28 marca br. w poniedziałek o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna skrzypiec, wiolonczeli i akordeonu. Na audycji pojawiło się wielu wykonawców zarówno z POSA jak i ZSM. Wśród nich, jako przedstawicielka fakultetu muzycznego Zespołu Szkół Artystycznych wystąpiła Katarzyna Lassak z II gimnazjum z utworem „Medytacja” Masseneta z opery „Tais”, przy akompaniamencie Tomasza Gronkowskiego. Innymi przedstawicielami naszej szkoły dziennej byli: pianista z IV klasy POSA (Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej), Bronek Gębik na wiolonczeli i Jan Kudasik na fortepianie. Duże oklaski i słowa uznania otrzymał również duet akordeonowy z popołudniowej szkoły muzycznej (w składzie Bartek Polak i Daniel Młynarczy), którzy wraz z Kasią został wytypowany przez naszą szkołę do wyjazdu na koncert Towarzystwa Promocji Talentów Pt. ”Dla sztuki” na zamku w Żywcu. Jest to koncert zorganizowany dla uczniów szkół muzycznych I i II st. z całej Polski. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę 3 kwietnia. Wszystkim uczestnikom audycji gratulujemy występu i życzymy powodzenia w dalszej pracy!

Bartek Król – Józaga


Powiązane artykuły

W podróży po wiedzę i kulturę

W dniach od 12 do 15 marca fakultet literacki z klasy II i III gimnazjum wybrał się na warsztaty filmowe do Warszawskiej Szkoły Filmowej razem z panią Ewą Czerwieniec.

Czytaj więcej

Plener Pieniny w obiektywie Małgosi Orawiec

Plener pieniński klas IV – VI był bardzo udany. Zapraszamy do galerii zdjęć Małgosi Orawiec z klasy VI.

Czytaj więcej

Nasza szkoła doczekała się pracy doktorskiej

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem doczekała się napisania pracy doktorskiej, której była przedmiotem. W czwartek, 21 października, jej autorka, pani Marta Galewska – Kustra obroniła pracę przed komisją doktorską na Wydziale Nauk o Wychowaniu […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content