ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Muzyczna rozgrzewka, Żywiec wytypowany

28 marca br. w poniedziałek o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyła się audycja muzyczna skrzypiec, wiolonczeli i akordeonu. Na audycji pojawiło się wielu wykonawców zarówno z POSA jak i ZSM. Wśród nich, jako przedstawicielka fakultetu muzycznego Zespołu Szkół Artystycznych wystąpiła Katarzyna Lassak z II gimnazjum z utworem „Medytacja” Masseneta z opery „Tais”, przy akompaniamencie Tomasza Gronkowskiego. Innymi przedstawicielami naszej szkoły dziennej byli: pianista z IV klasy POSA (Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej), Bronek Gębik na wiolonczeli i Jan Kudasik na fortepianie. Duże oklaski i słowa uznania otrzymał również duet akordeonowy z popołudniowej szkoły muzycznej (w składzie Bartek Polak i Daniel Młynarczy), którzy wraz z Kasią został wytypowany przez naszą szkołę do wyjazdu na koncert Towarzystwa Promocji Talentów Pt. ”Dla sztuki” na zamku w Żywcu. Jest to koncert zorganizowany dla uczniów szkół muzycznych I i II st. z całej Polski. Odbędzie się on w najbliższą niedzielę 3 kwietnia. Wszystkim uczestnikom audycji gratulujemy występu i życzymy powodzenia w dalszej pracy!

Bartek Król – Józaga


Powiązane artykuły

Przedplenerowe spotkanie

Spotkanie dla rodziców w sprawie pleneru wrześniowego odbędzie się 29 sierpnia (poniedziałek) o godz. 17.00 w sali koncertowej szkoły muzycznej.

Czytaj więcej

Wystawa plastyczna klas I, II, III i V

Od 25 lutego w szkolnej galerii można oglądać wystawę prac plastycznych uczniów klas I, II, III i V. Prace powstały pod kierunkiem p. Renaty Mrowcy.

Czytaj więcej

Nasi gimnazjaliści w „Sztuce Zaangażowania”

Na stronie internetowej Centrum Edukacji Obywatelskiej ukazała się prezentacja podsumowująca projekt „Sztuka zaangażowania”, w której brali udział gimnazjaliści z fakultetu literackiego z klasy IX. Klikając na link http://www.ceo.org.pl/FSA/sztuka_zaangazowania.swf można zapoznać się z pracą naszych uczniów […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content