ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Na 70-lecie

29 listopada o godzinie 18:00 w hotelu Belvedere w sali im. Ignacego Paderewskiego odbył się kolejny Jubileuszowy koncert Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia.

Podczas koncertu wystąpił Tatrzański Chór ,,Szumny” z udziałem absolwentów, którym  dyrygowała pani Mirosława Lubowicz oraz Szkolny Chór ZPSA również pod dyrekcją pani Lubowicz. Mogliśmy również usłyszeć Instrumentalny Zespół Nauczycieli w skład którego weszli: Aleksandra Jeleńska, Mirosław Lubowicz, Stanisław Marduła, Anna Jonek, Joanna Kiełbasa, Teresa Piwowarczyk, Zofia Ziach, Katarzyna Trebunia, Cezary Wagner, Beata Cholewa, Karolina Siaśkiewicz, Jan Siaśkiewicz oraz Jakub Marduła. Program wieczoru był bardzo zróżnicowany. Znalazło się tam kilka pozycji patrona szkoły – Mieczysława Karłowicza, lecz także utwory z musicali i wiele więcej. Koncert poprowadziła pani Marlena Wierzbanowska.

Marysia Michniewska

fot. Ewelina Szymusiak


Powiązane artykuły

Czy Bawaria jest wystarczająco gorąca?

Już jest plan tegorocznego pleneru zagranicznego dla uczniów naszego gimnazjum. Ma on odbyć się w malowniczej Bawarii, czarnej Pradze i Mozartowskim Salzburgu. Oferta jest bardzo atrakcyjna.

Czytaj więcej

„Takt” – szkolna gazetka, wydanie nr. 1/2021

W piątek, 17 grudnia ukazał się pierwszy w tym roku numer szkolnej gazetki „Takt”. Zapraszamy do lektury.

Czytaj więcej

POWRÓT Z PLENERU ARTYSTYCZNEGO W DŹWIRZYNIE

Przyjazd uczniów z pleneru w Dźwirzynie do Zakopanego planowany jest o godzinie 8.00 w sobotę, 17.09. 2011 roku (wyjazd z Dźwirzyna o godz. 17.00 w piątek, 16.09.2011)

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content