ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Na miejsca, gotów, start!

4.02.2016r. o 12:00 w COS-ie odbyły się zawody sztafet łyżwiarskich. Brali w nich też udział uczniowie z naszej szkoły zdobywając trzecie miejsce.

W zawodach brać mogli udział 4 uczniowie i 4 uczennice z podstawówki i gimnazjum, którzy reprezentowali swoją szkołę. Każdy uczeń z podstawówki musiał przejechać 200 m (pół okrążenia), a gimnazjalista 400 m (całe okrążenie). Z POSY udział wzięli uczniowie: Maksymilian Rzepka, Antoni Cukier, Oskar Czapliński oraz Adrian Wiśniowski, którzy zdobyli trzecie miejsce i dziewczyny: Hanna Brzosko, Patrycja Sobańska, Paulina Mróz, Helena Cukier, które zajęły dziewiąte miejsce.

Paulina Mróz, kl. V


Powiązane artykuły

Z turystyką Tatr za pan brat

30 września odbyła się wycieczka klasy 6 na Halę Gąsienicową przez Kasprowy Wierch. Wyjście odbyło się w ramach zajęć dla klas 4 – 6 organizowanych przez Tatrzański Park Narodowy.

Czytaj więcej

Szykujmy się na reowlucję. Nowy samorząd bierze się za diametralne zmiany.

06.12.2010 w naszej szkole, w samo południe miało miejsce niemałe wydarzenie, mianowicie wybory do samorządu uczniowskiego. Sześciu uczniów, przedstawicieli i szkoły podstawowej będzie reprezentować społeczność uczniowską przy podejmowaniu różnych decyzji w naszej szkole. Na ich […]

Czytaj więcej

Perkusyjny tor przeszkód

Podczas naszej nieobecności uczniów w szkole artystycznej, przed budynkiem zwanym przez nas „Białym domem” powstał, uwielbiany przez młodszą młodzież, plac zabaw. Wygląda on wyjątkowo. Każdy element przeznaczony do zjeżdżania, pokonywania przeszkód, huśtania się kojarzy się […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content