ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Na miejsca, gotów, start!

4.02.2016r. o 12:00 w COS-ie odbyły się zawody sztafet łyżwiarskich. Brali w nich też udział uczniowie z naszej szkoły zdobywając trzecie miejsce.

W zawodach brać mogli udział 4 uczniowie i 4 uczennice z podstawówki i gimnazjum, którzy reprezentowali swoją szkołę. Każdy uczeń z podstawówki musiał przejechać 200 m (pół okrążenia), a gimnazjalista 400 m (całe okrążenie). Z POSY udział wzięli uczniowie: Maksymilian Rzepka, Antoni Cukier, Oskar Czapliński oraz Adrian Wiśniowski, którzy zdobyli trzecie miejsce i dziewczyny: Hanna Brzosko, Patrycja Sobańska, Paulina Mróz, Helena Cukier, które zajęły dziewiąte miejsce.

Paulina Mróz, kl. V


Powiązane artykuły

Czy Bawaria jest wystarczająco gorąca?

Już jest plan tegorocznego pleneru zagranicznego dla uczniów naszego gimnazjum. Ma on odbyć się w malowniczej Bawarii, czarnej Pradze i Mozartowskim Salzburgu. Oferta jest bardzo atrakcyjna.

Czytaj więcej

2,5 miesiąca twórczej pracy

W czwartek (13.01.11) w holu szkoły muzycznej pojawiła się nowa wystawa prac uczniów POSA pod kierownictwem i opieką pani Lidii Rosińskiej. Jest to bardzo obszerna ekspozycja twórczości młodych plastyków, która powstała podczas pierwszych miesięcy nauki […]

Czytaj więcej

Artyści jako wolontariusze

15 stycznia odbył się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w którym uczniowie naszej szkoły zebrali 28 025 zł

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content