ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nagroda za najlepsze zdjęcia w naszych rękach

Wideoklip, zrealizowany przez fakultet literacki z IX klasy, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Agnieszka Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia w konkursie filmowym „Zoom na młodzież”. W sobotę, gimnazjaliści uczestniczyli w finałowej gali w Poznaniu. Odebrali nagrodę i zapoznali się się z filmami prezentowanymi przez pozostałych finalistów. Głównym autorem zdjęć do wideoklipu jest Szymon Marchewka.

Teledysk do piosenki Bokki „Town of strangers” gimnazjaliści zrealizowali podczas tegorocznego pleneru artystycznego nad morzem podczas warsztatów filmowych pod kierunkiem Karola Mocha. Wszyscy uczestniczyli w realizacji projektu pisząc scenariusz, reżyserując i grając w nim. Głównym autorem zdjęć do wideoklipu jest Szymon Marchewka.

Uczniowie, pod opieką pani Ewy Czerwieniec, poza uczestnictwem w festiwalu filmowym znaleźli też czas, żeby trochę zwiedzić Poznań, zobaczyć spektakl teatralny w Teatrze Nowym („Obsługiwałem angielskiego króla) i zajrzeć do poznańskiego Muzeum Narodowego.

Poniżej link do teledysku.

https://youtu.be/9zQ-LTX7Ejw

(red)


Powiązane artykuły

Nasza szkoła doczekała się pracy doktorskiej

Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Artystyczna w Zakopanem doczekała się napisania pracy doktorskiej, której była przedmiotem. W czwartek, 21 października, jej autorka, pani Marta Galewska – Kustra obroniła pracę przed komisją doktorską na Wydziale Nauk o Wychowaniu […]

Czytaj więcej

Powrót z Pleneru – Puls Pleneru

Uczniowie naszej szkoły wrócili z wrześniowego pleneru artystycznego, który w tym roku odbywał się w Poddąbiu. Grupa literacka z klasy IX zajmowała się przygotowywaniem telewizyjnych wiadomości plenerowych „Puls Pleneru” .  Zapraszamy do oglądania – dzięki […]

Czytaj więcej

Literaci w stolicy

17 i 18 maja 2019 r. fakultet literacki z klasy VIII udał się do Warszawy, do Warszawskiej Szkoły Filmowej pod nadzorem pani Ewy Czerwieniec-Walczewskiej.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content