ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Nagroda za najlepsze zdjęcia w naszych rękach

Wideoklip, zrealizowany przez fakultet literacki z IX klasy, w składzie: Aleksandra Banak, Aleksandra Dziedzina, Agnieszka Grzegorczyk, Szymon Marchewka i Agnieszka Utracka otrzymał nagrodę za najlepsze zdjęcia w konkursie filmowym „Zoom na młodzież”. W sobotę, gimnazjaliści uczestniczyli w finałowej gali w Poznaniu. Odebrali nagrodę i zapoznali się się z filmami prezentowanymi przez pozostałych finalistów. Głównym autorem zdjęć do wideoklipu jest Szymon Marchewka.

Teledysk do piosenki Bokki „Town of strangers” gimnazjaliści zrealizowali podczas tegorocznego pleneru artystycznego nad morzem podczas warsztatów filmowych pod kierunkiem Karola Mocha. Wszyscy uczestniczyli w realizacji projektu pisząc scenariusz, reżyserując i grając w nim. Głównym autorem zdjęć do wideoklipu jest Szymon Marchewka.

Uczniowie, pod opieką pani Ewy Czerwieniec, poza uczestnictwem w festiwalu filmowym znaleźli też czas, żeby trochę zwiedzić Poznań, zobaczyć spektakl teatralny w Teatrze Nowym („Obsługiwałem angielskiego króla) i zajrzeć do poznańskiego Muzeum Narodowego.

Poniżej link do teledysku.

https://youtu.be/9zQ-LTX7Ejw

(red)


Powiązane artykuły

Rzeźba w drewnie robi wrażenie

W czwartek 15 listopada klasa VII podczas lekcji wychowawczej odwiedziła Miejską Galerię Sztuki w Zakopanem. Uczniowie zwiedzili wystawę „Rzeźba w drewnie w twórczości polskich artystów 1918-2018”.

Czytaj więcej

Nowe oblicze Niemiec

We wtorek 10 maja odbyły się prezentacje uczniów klasy 8 uczęszczających na zajęcia z języka niemieckiego.

Czytaj więcej

„Dziękujemy” – powiedziały nam krakowskie niemowlaki

W grudniu, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia nasi uczniowie brali udział w wielu charytatywnych akcjach, by pomóc Tym, którym w życiu powodzi się gorzej. Zbiórki darów organizowane były w naszej szkole przez panią Lilianę Florek […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content