ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Najlepsi z niemieckiego

9 listopada b. r. w naszej szkole odbył się 1 etap Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.
Rozpoczął się on o godzinie 13:00 i trwał do 14:00, a miejsce miał w sali nr 24. Brali w nim udział uczniowie klas VI, VII i VIII. Cały konkurs podzielony jest na trzy etapy. Wyniki i nazwiska osób, które zakwalifikowały się do 2 etapu ukażą się po sprawdzeniu testów przez uczącą w naszej szkole języka niemieckiego panią Katarzynę Cukier. Następnie testy zostaną zweryfikowane przez komisję z Krakowa.

Apolonia Lichaczewska


Powiązane artykuły

Konkurs talentów

30 kwietnia odbyły się Talenty Małopolski – dwuetapowy konkurs, który wyłania najlepsze talenty w województwie małopolskim. Naszą szkołę reprezentowała klasa VI.

Czytaj więcej

Spotkanie z Czesławem Podleśnym

Gimnazjaliści Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Artystycznej spotkali się z artystą rzeźbiarzem Czesławem Podleśnym. Artysta przedstawił uczniom swoją twórczość, opowiedział o tym, czym dla niego jest sztuka, co oznacza być artystą, wspominał o artystycznej podróży do Korei.  […]

Czytaj więcej

Wystawa laureatów konkursu fotograficznego „Chwytaj jesień”

Od 25 lutego 2021 r. w szkolnej galerii można oglądać nagrodzone w konkursie „Chwytaj jesień” zdjęcia. Był to konkurs organizowany przez panią Katarzynę Rogowską dla uczniów klas I-IV.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content