ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Najmłodsi na nowotarskiej scenie

W kwietniu w nowotarskiej szkole muzycznej I i II st. im. Fryderyka Chopina, po raz trzeci w historii odbył się „Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny dla najmłodszych”. Wzięli w nim udział także najmłodsi przedstawiciele naszej szkoły, uczniowie pani Marii Lafarowicz – Trościanki – naszej nauczycielki fortepianu: Małgorzata Orawiec i Mikołaj Motyka z POSA, oraz Natalia Guzik z PSM – uczennica pani Danuty Marduły. W konkursie tym wzięły udział dzieci ze szkół muzycznych Nowego Targu, Szczawnicy, Rabki i Zakopanego. Każdy z uczestników otrzymał dyplom za udział. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy sukcesów!

Bartek Król – Józaga, kl. II/g


Powiązane artykuły

Po chorągiewce na podium

10 marca 2018 roku w Dolinie Chochołowskiej odbył się XXX memoriał Jana Strzeleckiego. W tych zawodach skiturowych brali również udział nasi uczniowie, którzy zajęli miejsca na podium.

Czytaj więcej

Słuchajcie nowej audycji szkolnego radia ART – FM

Audycja radiowa przygotowana w ramach warsztatów dziennikarskich przez fakultet literacki z klasy VIII.

Czytaj więcej

Śnieżne dwa tygodnie!

14 lutego, w Zakopanem rozpoczęły się ferie zimowe, które potrwają do 2 marca. Zaraz po nich, uczniowie będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności narciarskie na szkolnych zawodach narciarskich, które odbędą się 4 marca na stoku […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content