ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Najmłodsi z Drugiej w Glorii

13 – 14 stycznia w szkole podstawowej nr. 3 im. gen. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem odbył się konkurs jasełek „Gloria” 2016, podczas którego uczniowie naszej szkoły zajęli trzecie miejsce.

Tegoroczne przedstawienie zostało wyreżyserowane przez panią Lilianę Florek i przedstawione przez klasę drugą podstawówki. Przed konkursem przedstawienie było prezentowane 22 grudnia w naszej szkole, w sali koncertowej. Była to opowieść o poszukiwaniu kandydatki na Marię przez górala, Franka, który trafił do nieba zkilkoma aniołami. W rolę Franka wcielił się Franek Suchowian, w Józefa – Mateusz Walkosz, a w rolę Marii – Wiktoria Buńda.

Gra aktorska była bardzo profesjonalna, co potwierdziło wyróżnienie za perfekcyjne mówienie gwarą góralską, które otrzymał Franek Suchowian.

Tegoroczną edycję „Glorii” wygrała Szkoła Podstawowa nr.9 im. J. Kasprowicza w Zakopanem.

Marfi i Ania


Powiązane artykuły

Wernisaż poplenerowy. „Czas” minął, lecz pozostaną wspomnienia

28. października w budynku Zakopiańskiego Centrum Edukacji popularnie nazywanego „TTA” w Zakopanem odbył się długo oczekiwany przez rodziców i uczniów poplenerowy wernisaż. Przedstawione na nim zostały owoce pracy plenerowej wszystkich uczniów szkoły. Prawie od początku […]

Czytaj więcej

Slamowa Przygoda

25 listopada w sali koncertowej ZPSA odbył się finał warsztatów ze Slamu Poetyckiego, który wygrała Aleksandra Banak.

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Życzymy Świąt wypełnionych radością i spokojem, pogody ducha i pomyślności. Obyśmy w nadchodzącym Nowym Roku zapomnieli słowa „zdalna” i „obostrzenia”. Wraz z życzeniami przesyłamy fotograficzne kartki świąteczne, które przygotowali (techniką „malowania światłem”) uczniowie z Fakultetu […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content