ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Następnym razem Biecz

Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska oraz Paulina Mróz i Hanna Brzosko to pary, które podczas wtorkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona zajęły 1 miejsce. Zawody odbyły się 15 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 2 w Zakopanem i zostały zorganizowane przez MOSIR oraz UKS „ORŁY”.

Udział w nich wzięły 4 zespoły  dwuosobowe z naszej szkoły: dziewczyny podstawówka (Paulina Mróz i Hania Brzosko), chłopcy podstawówka (Franek Gębik i Oskar Czapliński), dziewczyny gimnazjum (Ola Banak i Klaudia Wiśniowska) oraz chłopcy gimnazjum (Maks Rzepka i Mikołaj Motyka).

Drużyny dziewczyn z gimnazjum i podstawówki wygrały w swoich kategoriach, dlatego będą reprezentować powiat tatrzański na wojewódzkich zawodach w badmintona w Bieczu. W swoich kategoriach zespół chłopców z gimnazjum zajął 2 miejsce, a zespół z podstawówki 4.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Wagary w szkole

21 marca, w pierwszy dzień wiosny, czyli również dzień wagarowicza w większości szkół ponadgimnazjalnych odbywały się dni otwarte dla uczniów kończących podstawówkę lub gimnazjum. Klasy VIII i IX naszej szkoły odwiedziły okoliczne licea, by ułatwić […]

Czytaj więcej

Wesołych Świąt!

Życzymy Świąt wypełnionych radością i spokojem, pogody ducha i pomyślności. Obyśmy w nadchodzącym Nowym Roku zapomnieli słowa „zdalna” i „obostrzenia”. Wraz z życzeniami przesyłamy fotograficzne kartki świąteczne, które przygotowali (techniką „malowania światłem”) uczniowie z Fakultetu […]

Czytaj więcej

Wielki artysta w naszej szkole

We wtorek 15 kwietnia 2014r. w auli naszej szkoły odbył się koncert wybitnego pianisty, pana Stefana Łabanowskiego. Prowadzącą koncert była kierowniczka sekcji pianistycznej w naszej szkole, pani Elżbieta Cukier.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content