ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Następnym razem Biecz

Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska oraz Paulina Mróz i Hanna Brzosko to pary, które podczas wtorkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona zajęły 1 miejsce. Zawody odbyły się 15 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 2 w Zakopanem i zostały zorganizowane przez MOSIR oraz UKS „ORŁY”.

Udział w nich wzięły 4 zespoły  dwuosobowe z naszej szkoły: dziewczyny podstawówka (Paulina Mróz i Hania Brzosko), chłopcy podstawówka (Franek Gębik i Oskar Czapliński), dziewczyny gimnazjum (Ola Banak i Klaudia Wiśniowska) oraz chłopcy gimnazjum (Maks Rzepka i Mikołaj Motyka).

Drużyny dziewczyn z gimnazjum i podstawówki wygrały w swoich kategoriach, dlatego będą reprezentować powiat tatrzański na wojewódzkich zawodach w badmintona w Bieczu. W swoich kategoriach zespół chłopców z gimnazjum zajął 2 miejsce, a zespół z podstawówki 4.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Wspólne kolędowanie

21 grudnia odbyło się w naszej szkole wspólne kolędowanie zorganizowane z inicjatywy pani Anny Bundz, nauczycielki religii.

Czytaj więcej

Plener Artystyczny – Wicie 2022

Plener Artystyczny odbędzie się w tym roku w miejscowości Wicie nad morzem. Organizacja pleneru jest oparta na Szkolnym regulaminie wycieczek, który zamieszczamy poniżej: Szkolny regulamin wycieczek w ZPSA w Zakopanem 04.07.2022 r. z załącznikiem, którym […]

Czytaj więcej

Spotkanie ze smokiem i czarnoksiężnikiem

30 września klasy 4, 5 szkoły podstawowej i I klasa gimnazjum wyjechały na szkolną wycieczkę do Krakowa zorganizowaną przez panią Ewę Czerwieniec. Uczestnicy wycieczki byli zachwyceni przedstawieniem w Teatrze Słowackiego “Czarnoksiężnik z Krainy Oz”. Występ […]

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content