ul. Sienkiewicza 12, 34-500 Zakopane +48 1820 14158

Następnym razem Biecz

Aleksandra Banak i Klaudia Wiśniowska oraz Paulina Mróz i Hanna Brzosko to pary, które podczas wtorkowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w badmintona zajęły 1 miejsce. Zawody odbyły się 15 listopada 2016r. w Gimnazjum nr 2 w Zakopanem i zostały zorganizowane przez MOSIR oraz UKS „ORŁY”.

Udział w nich wzięły 4 zespoły  dwuosobowe z naszej szkoły: dziewczyny podstawówka (Paulina Mróz i Hania Brzosko), chłopcy podstawówka (Franek Gębik i Oskar Czapliński), dziewczyny gimnazjum (Ola Banak i Klaudia Wiśniowska) oraz chłopcy gimnazjum (Maks Rzepka i Mikołaj Motyka).

Drużyny dziewczyn z gimnazjum i podstawówki wygrały w swoich kategoriach, dlatego będą reprezentować powiat tatrzański na wojewódzkich zawodach w badmintona w Bieczu. W swoich kategoriach zespół chłopców z gimnazjum zajął 2 miejsce, a zespół z podstawówki 4.

Klaudia Wiśniowska


Powiązane artykuły

Kolędy i pastorałki w Jasnym Pałacu

28 stycznia.2015 r. o godzinie 17:00 w sali lustrzanej  „Jasnego Pałacu” odbył się koncert świąteczny w wykonaniu uczniów Zespołu Państwowych Szkół Artystycznych, POSA. Muzyczne wydarzenie połączone było z  prezentacją wystawy nagrodzonych prac na Międzynarodowym Triennale Drzeworytu […]

Czytaj więcej

Jeżeli biegacz jest patriotą, to patriota jest biegaczem?

Czy w naszej szkole rośnie nowe pokolenie patriotów? Tego można się chyba spodziewać po tym, jak 7 listopada uczniowie i nauczyciele hucznie obchodzili Święto Niepodległości. Uczciliśmy je muzycznie i sportowo.

Czytaj więcej

JackFruit i Jabłko budyniowe

17.10.2017r. klasa VIII na lekcji biologii prowadzonej przez Paulinę Zimak-Piekarczyk  przygotowała projekty o najróżniejszych owocach świata.

Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content